Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release 11 bit studios S.A. Press Release 27 marca 2019, 12:59

This War of Mine: Stories - Father's Promise dostępne na urządzenia iOS oraz Android

Father’s Promise jest samodzielnym fabularnym dodatkiem osadzonym w uniwersum oryginalnego This War of Mine. Opowiada o losach rodziny, która z całych sił stara się zachować resztki człowieczeństwa w czasach rozpaczy i okrucieństwa.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

11 bit studios ogłasza, że samodzielny dodatek do This War of Mine ma dziś premierę na iOS App store oraz Google Play jako klasyczna gra premium.

Jeden z największych sukcesów wśród gier niezależnych ostatniej dekady, gra This War of Mine, obrazuje brutalny świat wojny z perspektywy dotąd w grach nieznanej - cywili. This War of Mine: Stories - Father’s Promise jest samodzielnym fabularnym dodatkiem osadzonym w uniwersum oryginalnego This War of Mine. Opowiada o losach rodziny, która z całych sił stara się zachować resztki człowieczeństwa w czasach rozpaczy i okrucieństwa. Wciel się w postać Adama – ojca, który próbuje uchronić córkę przed koszmarem wojny i uciec z oblężonego miasta. Podążaj ich śladem i poznaj historię o miłości, nienawiści i stracie – emocjach, które odczuwamy w najmroczniejszych chwilach.

Father's Promise to:

  1. mroczna opowieść stworzona w oparciu o słuchowisko sławnego polskiego pisarza, Łukasza Orbitowskiego
  2. doświadczenie prowokujące emocjonalnie, zmuszające do dwuznacznie moralnych decyzji
  3. gotowanie, opieka nad cywilami, budowanie schronu - robienie wszystkiego, co pomoże przetrwać wojnę
  4. nowe lokacje stworzone dla dodatku
  5. wizualnie odnowione i wzbogacone lokacje z oryginalnej This War of Mine

Gra dostępna jest na iOS App Store oraz Google Play w zakresie cen 7.99 - 8.99 PLN w zależności od rejonu i systemu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

This War of Mine

This War of Mine