Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 marca 2019, 13:30

Konkurs Anthem - przedstawiamy zwycięskie scenariusze w formie komiksu

Publikujemy komiksy przygotowane na podstawie zwycięskich scenariuszy z zakończonego trzy tygodnie temu konkursu Anthem.

Konkurs Anthem - przedstawiamy zwycięskie scenariusze w formie komiksu - ilustracja #1

Najlepsi scenarzyści GRY-OnLine

Jakiś czas temu zaprosiliśmy Was do wzięcia udziału w podwójnym, komiksowym konkursie związanym z premierą gry Anthem. Waszym zadaniem było napisanie scenariusza do komiksu, bądź przesłanie do nas gotowego rysunku, który nawiązywał tematycznie do najnowszej produkcji studia BioWare. W zabawie tej walczyliście o potężną kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti lub profesjonalny tablet graficzny.

Dwa tygodnie temu opublikowaliśmy zwycięskie prace graficzne. Dziś nadszedł czas na przedstawienie dwóch najlepszych scenariuszy. Tytuł najlepszego scenarzysty otrzymał Rickerto, a drugie miejsce na podium zajął DerpVideoGamer. Otis, nasz rysownik zaopiekował się zwycięskimi scenariuszami i nadał im formę graficzną. Efekty naszej współpracy z laureatami konkursu możecie zobaczyć poniżej.

Miejsce I – Rickerto

Konkurs Anthem - przedstawiamy zwycięskie scenariusze w formie komiksu - ilustracja #2
Konkurs Anthem - przedstawiamy zwycięskie scenariusze w formie komiksu - ilustracja #3

 

Miejsce II – DerpVideoGamer

Konkurs Anthem - przedstawiamy zwycięskie scenariusze w formie komiksu - ilustracja #4

 

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich czytelników do udziału w kolejnych konkursach organizowanych na GRY-OnLine.pl.