Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 kwietnia 2021, 16:10

Thief Simulator 2 zapowiedziany. Gra trafi na PC w przyszłym roku

Polska firma Ultimate Games zapowiedziała kontynuację symulatora złodzieja z 2018 roku – Thief Simulator 2. Produkcja ukaże się na komputerach w przyszłym roku.

W SKRÓCIE:

  1. zapowiedziano grę Thief Simulator 2;
  2. produkcja trafi na pecety w 2022 roku.

Rodzima firma Ultimate Games zapowiedziała grę Thief Simulator 2 – kontynuację dobrze przyjętej produkcji z 2018 roku, w której otrzymaliśmy szansę wcielenia się w złodzieja dokonującego skoków na rozmaite obiekty. Sequel trafi na komputery w 2022 roku. Mamy też pierwszy trailer, który znajdziecie poniżej.

Kontynuacja zdaje się być tworzona w myśl zasady „więcej tego samego” – otrzymamy tytuł operujący na zasadach bardzo podobnych do tych z pierwszej części, choć twórcy zapowiadają szereg usprawnień i nowych możliwości, które powinny uczynić rozgrywkę ciekawszą i bardziej zróżnicowaną. W grze pojawią się trzy duże lokacje do eksplorowania, które będą wypełnione przeróżnymi miejscami interesującymi dla złodzieja, takimi jak m.in. banki czy restauracje.

W Thief Simulator 2 udoskonalimy najlepsze elementy i rozwiązania znane z pierwszej części, a jednocześnie zaproponujemy graczom cały pakiet nowych możliwości. Nie zabraknie nowych celów, umiejętności i wyzwań.

Nowa odsłona będzie większa, lepsza, ładniejsza i jeszcze bardziej emocjonująca. Z bardzo dużą uwagą podchodzimy do głosów społeczności zebranej wokół gry. Przygotowujemy też wiele niespodzianek, które powinny pozytywnie zaskoczyć graczy lubiących poprzednią część. W efekcie Thief Simulator 2 zaoferuje wszystko to, co podobało się graczom, i wiele więcej – powiedział COO firmy Ultimate Games, Rafał Jelonek.

  1. Thief Simulator – poradnik