Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2013, 19:15

autor: Michał "Ender" Kułakowski

Thief – premiera filmowego trailera z E3

Z okazji zbliżających się targów E3, firma Square Enix opublikowała nowy trailer kolejnej odsłony serii Thief. Zwiastun zrealizowany w konwencji filmowej nie zawiera fragmentów rozgrywki, ale wprowadza za to w klimat tytułu i po raz kolejny przedstawia nam jego głównego bohatera.

Square Enix opublikowało najnowszy trailer dla czwartej odsłony cyklu Thief. Został on przygotowywany z myślą o prezentacji na targach E3. Niestety nie zawiera on żadnych elementów rozgrywki. Na te będziemy musieli poczekać zapewne dopiero do rozpoczęcia się imprezy w Los Angeles. W zamian za to zwiastun całkiem skutecznie zaostrza apetyt na grę i zręcznie wprowadza nas w klimat produkcji, po raz kolejny przedstawiając nam głównego bohatera serii – Garretta.

Seria Thief zadebiutowała na rynku w 1998 roku. W późniejszych latach ukazały się jeszcze dwie odsłony cyklu. Począwszy od 2004 roku marka nie była rozwijana o nowe pozycje i została nieco zapomniana. Co jakiś czas pojawiały się plotki i doniesienia na temat nowego Thiefa, jednak dopiero w tym roku poznaliśmy pierwsze konkrety na jego temat. Premiera gry zaplanowana jest na 2014 rok.

  1. Oficjalna strona gry Thief
  2. Thief po raz 4 - Garret powraca w grze od twórców Deus Ex: Human Revolution