Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 lipca 2021, 17:10

Wiemy, kto zastąpi Jodie Turner-Smith w prequelu Wiedźmina

Do obsady The Witcher: Blood Origin dołączyła nowa aktorka. Zastąpi ona Jodie Turner-Smith, która musiała zrezygnować z roli w prequelu Wiedźmina.

Kilka miesięcy temu w sieci pojawiła się informacja, że z angażu w The Witcher: Blood Origin musiała zrezygnować Jodie Turner-Smith. Jej decyzja podyktowana była komplikacjami związanymi z terminarzem produkcyjnym. Od tego momentu nie wiedzieliśmy, kto ją zastąpi. Twórcy serialu w końcu znaleźli jednak odpowiednią kandydatkę. Jest nią Sophia Brown, którą widzowie kojarzyć mogą z roli w brytyjskim kryminale Giri/Haji.

Brytyjska aktorka wcieli się w Eile, czyli elficką wojowniczkę, która przemierza świat jako wędrowny muzyk. Od walki woli ona karierę barda, lecz fabuła The Witcher: Blood Origin nie pozwoli jej długo cieszyć się z tego zajęcia. Szybko znajdzie się ona bowiem w samym środku wydarzeń, które będą w stanie na zawsze zmienić Kontynent.

Na razie nie ogłoszono konkretnej daty premiery serialu. Wiemy jednak, że prace na planie mają zakończyć się w listopadzie bieżącego roku. Biorąc pod uwagę następującą po tym fazę postprodukcji możemy założyć, że The Witcher: Blood Origin prawdopodobnie pojawi się w bibliotece Netfliksa w pierwszej połowie 2022 roku.