Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 lutego 2021, 15:45

autor: Karol Laska

The Wheel of Time - serial fantasy Amazona z teaserem

Jeszcze w tym roku mamy zobaczyć The Wheel of Time - nowy serial fantasy Amazona na podstawie popularnej serii powieści Roberta Jordana oraz Brandona Sandersona. W sieci pojawił się teaser produkcji.

Na platformę Amazon Prime Video wielkimi krokami zmierza nowy serial fantasy. Jego tytuł to The Wheel of Time i jest to ekranizacja popularnej serii powieści autorstwa Roberta Jordana oraz Brandona Sandersona o tej samej nazwie.

Na twitterowym koncie produkcji pojawił się nawet pierwszy teaser, ale szczerze mówiąc, nie zobaczymy w nim za wiele. To kilkunastosekundowy materiał przedstawiający parę rąk sięgającą po magiczny sztylet. Mimo to fani są zadowoleni, że otrzymali cokolwiek świadczącego o powstawaniu dzieła.

Pierwszy sezon The Wheel of Time ma pojawić się jeszcze w 2021 roku – będzie on liczył 8 epizodów. W rolach głównych wystąpią Rosamund Pike (Zaginiona dziewczyna, Doom), Josha Stradowski (To tylko przyjaźń, Zamknięty), Barney Harris (Klika, Klub miliarderów) oraz Madeleine Madden (Dora i Miasto Złota, Piknik pod Wiszącą Skałą). Showrunnerem serialu jest Rafe Judkins (Agenci T.A.R.C.Z.Y., Uncharted).

  1. Strona internetowa Amazon Prime Video