Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2022, 09:45

The Sims 4 za darmo; gra przejdzie na free-to-play niedługo [Aktualizacja: darmowe DLC]

The Sims 4 przechodzi na model free-to-play. Gra będzie dostępna za darmo od przyszłego miesiąca.

Aktualizacja

Każdy posiadacz podstawowego wydania The Sims 4 może pobrać za darmo kolekcję Oaza wystroju. Oferta obowiązuje do 17 października. Więcej informacji na temat tego DLC znajdziecie tutaj.

Oryginalna wiadomość (14 września 2022 r.)

Electronic Arts ogłosiło, że The Sims 4 zmienia model dystrybucji. Od 18 października tytuł będzie dostępny za darmo dla wszystkich, którzy do tej pory nie zakupili produkcji. Należy mieć jednak na uwadze, że tyczy się to tylko podstawowej wersji gry. DLC nadal pozostaną płatne.

Przejście na model free-to-play dotyczy wszystkich platform: PC (EA App, Origin i Steam) oraz konsol PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S i Xbox One.

Jednocześnie zapowiedziano wydarzenie Behind The Sims Summit, na którym zaprezentowana ma zostać przyszłość The Sims. Obędzie się ono 18 października o godzinie 19:00 naszego czasu i będzie można je obejrzeć na YouTube oraz na Twitchu.

The Sims 4 to ostatnia jak do tej pory odsłona kultowej serii symulatorów życia. Podczas zabawy obejmujemy kontrolę nad simami i prowadzimy je od dzieciństwa po późną starość. Gra daje pełną swobodę i pozwala robić to, co nam się żywnie podoba. Tytuł ukazał się w 2014 roku, jednak stale otrzymuje aktualizacje oraz dodatki wprowadzające nowe mechaniki i zawartość.

  1. The Sims 4 – poradnik do gry
  2. Maxis Studios – strona oficjalna
  3. The Sims 4 – strona oficjalna

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z GOL-em związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej