Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2021, 19:32

Pakiet Wystrój marzeń do The Sims 4 pozwoli nam zostać dekoratorem wnętrz

The Sims 4 otrzyma niedługo kolejne DLC. Pakiet rozgrywki Wystrój marzeń pozwoli graczom na rozpoczęcie kariery specjalisty od aranżacji wnętrz.

W SKRÓCIE:
  • Zapowiedziano kolejny pakiet rozgrywki do The Sims 4.
  • Wystrój marzeń skupi się na pracy dekoratora wnętrz.
  • DLC dostępne będzie od 1 czerwca.

Twórcy The Sims 4 zapowiedzieli kolejne płatne DLC do swojej gry. Tym razem będzie to tzw. pakiet rozgrywki o nazwie Wystrój marzeń. Jego głównym elementem będzie nowy zawód, którego podjąć się będą mogli simowie. Jest nim kariera dekoratora wnętrz.

Podejmując się nowego zawodu, gracze będą mogli realizować zamówienia klientów dotyczące całkowitej metamorfozy ich miejsc zamieszkania. Zadanie to nie będzie jednak łatwe. W trakcie pracy wziąć pod uwagę trzeba gusta oraz oczekiwania simów, którzy chcą skorzystać z naszych usług. Przeszkodą na drodze do perfekcyjnego wystroju może być także budżet. Nasi klienci nie będą bowiem zadowoleni, jeśli narazimy ich na nieprzewidziane koszty.

Wystrój marzeń to rozszerzenie z segmentu pakietów rozgrywki. Oznacza to, że jest ono średniej wielkości DLC, które może wprowadzać do gry na przykład nowe przeżycia lub obszary. Charakteryzują się one większym wpływem na rozgrywkę niż akcesoria i kolekcje, ale mniejszym niż pełnoprawne dodatki.

EA na razie nie zdradziło ceny rozszerzenia. Możemy się jednak spodziewać, że będzie ono kosztowało tyle samo co poprzednie pakiety tego rodzaju. Standardowa kwota, jaką musimy na nie przeznaczyć, to 69,90 zł. Wystrój marzeń stanie się dostępny 1 czerwca.