Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 listopada 2021, 18:54

The Sims 4 otrzymało scenariusze - zarabiaj pieniądze i odnajdź miłość

Do The Sims 4 trafiła wczoraj aktualizacja wprowadzająca zapowiedziane w ubiegłym tygodniu scenariusze. Początkowo możemy rozegrać dwie historie.

W skrócie:

  1. do The Sims 4 zawitała nowa aktualizacja;
  2. wprowadza ona do gry zapowiedziane w ubiegłym tygodniu scenariusze.

W ubiegłym tygodniu odbyła się transmisja z cyklu Inside Maxis. W czasie jej trwania zapowiedziano, że do The Sims 4 zawitają scenariusze. Wczoraj pojawiła się aktualizacja, która zaimplementowała wspomnianą funkcję oraz kilka pomniejszych poprawek i innych zmian.

Scenariusze pozwolą nam realizować określone, wymyślone przez twórców cele. Aby uruchomić daną opowieść, należy kliknąć w przycisk pojawiający się w menu głównym. Znajduje się on w tym samym miejscu co wczytywanie zapisów oraz tworzenie nowych rodzin. Na ten moment dostępne są dwie historie:

  1. Zarabianie pieniędzy – zaczynamy, mając 0 simoleonów, a naszym celem jest uzbieranie miliona;
  2. Odnaleźć miłość po rozstaniu – obejmujemy kontrolę nad parą simów, która właśnie zakończyła swój związek.

Z czasem mają pojawić się kolejne scenariusze. Część z nich ma być jednak dostępna tylko przez ograniczony czas.

Łatka ta wprowadza również zmiany powiązane z roślinami. Zmodyfikowano im między innymi ceny, tak by odpowiadały ich fikcyjnej wartości oraz rzadkości występowania.

Oprócz tego przy okazji patcha przedstawiony został system The Sims Ekspresowa Dostawa, która pozwoli na dodawanie nowej zawartości bez aktualizowania gry. Dzięki temu twórcy będą mogli szybciej wgrywać poprawki błędów oraz niewielkie elementy, takie jak obiekty do trybów budowania lub tworzenia sima.

  1. The Sims 4 – poradnik do gry
  2. Maxis Studios – strona oficjalna
  3. The Sims 4 – strona oficjalna