Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2021, 16:42

The Sims 4 otrzyma mod Farmland, pozwalający wcielić się w farmera

W najbliższym czasie do The Sims 4 zawita mod Farmland, dodający do gry nowe miasteczko oraz pozwalający na hodowlę zwierząt i uprawianie roli. Wraz z datą premiery pojawił się również zwiastun prezentujący historię pary mieszkańców Eden Hills.

Społeczność moderska The Sims 4 stale dostarcza nam coraz bardziej imponujące projekty, przypominające swoimi rozmiarami oficjalne dodatki. W najbliższym czasie otrzymamy ambitny mod Farmland, pozwalający zasmakować wiejskiego życia. Z okazji ogłoszenia daty premiery opublikowano zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

Za opracowanie modyfikacji odpowiada Arnie, który w przeszłości umożliwił nam między innymi stworzenie własnego świata w The Sims 4.

Farmland zaoferuje półotwarty świat – całe miasteczko Eden Hills podzielone będzie na 5 segmentów, na których znajdzie się po kilka budynków. Mod pozwoli nam na zakup parceli przeznaczonych pod uprawę roli. Na tych terenach będziemy mogli siać, nawozić oraz opryskiwać rośliny. Nie obędzie się również bez hodowli zwierząt. Wśród gatunków, które pojawią się w tytule, wyróżnić można konie, kury i świnie.

Modyfikacja zaoferuje nam również tryb fabularny. Poznamy w nim losy jednego z mieszkańców Eden Hills – George’a.

Jeśli chcecie zapoznać się z całą twórczością Arniego lub wesprzeć go, to możecie to zrobić na jego Patreonie.

Farmland trafi w ręce patronów Arniego 25 czerwca. Publicznie zostanie udostępniony dwa tygodnie później.

  1. Efekt IKEA, czyli jak uwierzyliśmy, że akcesoria do Sims 4 są super (choć nie są)
  2. The Sims 4 – poradnik do gry
  3. Maxis Studios – strona oficjalna
  4. The Sims 4 – strona oficjalna