Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lutego 2022, 17:56

autor: Adrian Werner

The Sims 4 - śluby tematyką kolejnego dodatku według przecieku [Aktualizacja]

Według przecieku kolejnym DLC do The Sims 4 będzie My Wedding Stories. Rozszerzenie skoncentruje się na ślubach.

Aktualizacja

Przecieki okazały się prawdą. EA zapowiedziało oficjalnie pakiet rozgrywki do The Sims 4 zatytułowany Ślubne historie. Ma on trafić do sprzedaży 17 lutego tego roku. Z okazji zapowiedzi opublikowano również krótki zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

Oryginalna wiadomość

Do sieci wyciekły właśnie informacje o kolejnym dodatku do The Sims 4. Fanka marki Britney Lunar wrzuciła na Twittera screeny z tego rozszerzenia oraz szczegóły na jego temat, twierdząc, że znalazła je w „mrocznych zakamarkach” Internetu. Z udostępnionych przez nią materiałów wynika, że DLC zostanie zatytułowane My Wedding Stories i obracać się będzie wokół ślubów.

Dodatek ma pozwolić rozegrać całe sekwencje związane z tego typu wydarzeniami. Po oświadczynach konieczne będzie zaplanowanie kolacji zaręczynowej, przeprowadzenie prób przed ślubem oraz zorganizowanie naszym simom wieczorków kawalerskich/panieńskich.

The Sims 4 - śluby tematyką kolejnego dodatku według przecieku [Aktualizacja] - ilustracja #1
Źródło: Britney Lunar na Twitterze.

Jeszcze bardziej rozbudowane ma być planowanie samych ślubów i wesel. Gra pozwoli nam wybierać między różnymi lokacjami, strojami, kartami dań, dekoracjami oraz atrakcjami dla gości.

Oczywiście, do czasu oficjalnej zapowiedzi do tych wszystkich informacji należy podchodzić z dystansem. Udostępnione materiały wydają się jednak przekonujące.

Promocja na The Sims 4 na Steamie

Warto wspomnieć, że na Steamie trwa obecnie darmowy weekend z The Sims 4, pozwalający przetestować grę bez płacenia. Zorganizowano również duże obniżki cen. Przykładowo – podstawową wersję produkcji można kupić za 16,78 złotego.

Autorzy gry dodają śluby, a fani pogrzeby i prywatną opiekę zdrowotną.

The Sims 4 - śluby tematyką kolejnego dodatku według przecieku [Aktualizacja] - ilustracja #2

Pomimo masy dodatków i aktualizacji, The Sims 4 wciąż daleko do odwzorowania wszystkich aspektów ludzkiego życia. Na szczęście gra ma bardzo aktywną społeczność moderską. Czekającym na premierę My Wedding Stories polecamy zwłaszcza dwa projekty rozbudowujące produkcję o nowe elementy:

  1. Mortem wprowadza do gry realistyczny system śmierci i wszystkiego, co z nią związane. Simy umierają jak w świecie rzeczywistym, a nie z ręki Kostuchy. Ich zgony stwierdza lekarz, a potem konieczne jest zorganizowanie pogrzebu.
  2. Private Practice gruntownie przerabia i rozbudowuje mechanizmy zdrowia. Wprowadza ubezpieczenia zdrowotne, farmaceutykę, optyków i chirurgów plastycznych.
  1. The Sims 4 – poradnik do gry
  2. Maxis Studio – strona oficjalna
  3. The Sims 4 – strona oficjalna