Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2012, 12:35

autor: Adrian Werner

The Showdown Effect, nowa gra twórców Magicka, zadebiutuje w marcu 2013 r.

Paradox Interactive ogłosiło, że The Showdown Effect, czyli nowa gra twórców Magicka, zadebiutuje w marcu przyszłego roku. Uruchomiono również zapisy na beta testy i wypuszczono nowy zwiastun.

The Showdown Effect zadebiutuje w marcu przyszłego roku. -  The Showdown Effect, nowa gra twórców Magicka, zadebiutuje w marcu 2013 r.  - wiadomość - 2012-12-19
The Showdown Effect zadebiutuje w marcu przyszłego roku.

W marcu firma Paradox Interactive zapowiedziała zręcznościówkę The Showdown Effect, czyli nowy projekt twórców popularnej gry Magicka. Od tego czasu było o tej produkcji dosyć cicho. Teraz jednak prace wreszcie zmierzają ku końcowi i dzięki temu wydawca był w stanie ogłosić, że premiera nastąpi w marcu przyszłego roku. Zanim tytuł trafi na rynek, przeprowadzone zostaną obszerne beta testy. Chęć wzięcia w nich udziału można zgłosić na oficjalnej stronie:

  1. The Showdown Effect - zapisy na betę

Niestety, nie wiemy jeszcze dokładnie, kiedy wystartują beta testy. Wydawca zapowiedział za to, że gra zadebiutuje w cenie 10 dolarów. Przypomnijmy, że The Showdown Effect zmierza jedynie na pecety. Z okazji ujawnienia przybliżonej daty premiery Paradox Interactive opublikowało nowy zwiastun:

The Showdown Effect to nowa produkcja studia Arrowhead Game, znanego z gry Magicka i dodatków DLC do niej. Gra jest nastawioną głównie na tryb multiplayer platformówką, która pełnymi garściami czerpie z kina akcji z lat 80-tych i 90-tych ubiegłego wieku. Zabawa polegać ma na toczeniu efektownych starć za pomocą postaci wziętych z różnych okresów historii, od średniowiecznych rycerzy, aż po futurystycznych policjantów.

Autorzy obiecują bogaty wybór uzbrojenia oraz system rozwoju bohaterów. Na jednej mapie przebywać będzie mogło maksymalnie ośmiu graczy. Całość utrzymana ma być w humorystycznej konwencji, wyśmiewającej najbardziej ograne elementy hollywoodzkich filmów akcji.