Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2012, 12:38

autor: Hed

Paradox Interactive zapowiedział trzy nowe tytuły – jeden z nich tworzą autorzy Magicka

Paradox Interactive pokazał trzy nowe gry, wśród których jest The Showdown Effect, czyli nowa produkcja studia Arrowhead Game, znanego z dobrze przyjętej serii Magicka.

Paradox Interactive zapowiedział trzy nowe tytuły – jeden z nich tworzą autorzy Magicka - ilustracja #1

Firma Paradox Interactive zapowiedziała trzy nowe tytuły na imprezie GDC 2012. Posiadacze pecetów mają na co czekać, bo każdy z nich prezentuje się co najmniej ciekawie. The Showdown Effect to nowa platformówka twórców gry Magicka, czyli studia Arrowhead Game. W Dungeonland wcielimy się w herosów i wraz ze znajomymi przemierzymy średniowieczny park rozrywki. RED Frontier jest za to połączeniem strzelanki i strategii czasu rzeczywistego.

The Showdown Effect

The Showdown Effect to gra studia Arrowhead Game, znanego z serii Magicka. Otrzymamy wieloosobową platformówkę akcji, inspirowaną filmami z lat 80. i 90. ubiegłego wieku. W produkcji wcielimy się w wojowników z różnych okresów historii (od rycerzy, aż po policjantów z przyszłości) walczących ze sobą na śmierć i życie. Autorzy zapowiadają wiele broni, ciekawe areny oraz przyjemną oprawą audiowizualną. Gra zostanie wydana w trzecim kwartale tego roku.

Dungeonland

Dungeonland jest nietypowym dungeon crawlerem, czyli grą, w której przemierzamy podziemia i walczymy z potworami. Critical Studio postawiło na kolorową stylistykę. Jako jedna z trzech postaci, udamy się do lunaparku dla bohaterów stworzonego przez Dungeon Mastera i wypełnionego przeciwnikami. Główną atrakcją produkcji jest niewątpliwie tryb kooperacji i spora dawka humoru. Dungeonland zostanie wydany na komputerach PC i Mac w tym roku.

RED Frontier

RED Frontier to produkcja dla fanów wieloosobowych strzelanek z nietypowymi dodatkami. W grze wcielimy się w najemników walczących o cenne paliwo przy pomocy zróżnicowanych środków. Na polu walki skorzystamy z wieżyczek, oddziałów i innych elementów. Wygląda to więc wszystko na połączenie strategii czasu rzeczywistego, akcji, tower defense i doty. Producentem tytułu jest Zeal Game Studios. Premiera odbędzie się jeszcze w tym roku.