Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2013, 08:42

autor: Góral

Demo The Showdown Effect, nowej gry autorów serii Magicka, jest już dostępne na Steamie

Na największej platformie cyfrowej dystrybucji, czyli Steam, ukazało się demo najnowszej gry twórców Magicki - The Showdown Effect. Pełną wersję produkcji można nabyć od kilku dni za około 40 zł.

Na serwisie Steam udostępniono demo gry The Showdown Effect, które pozwala sprawdzić układ treningowy i zaznajomić się z mechaniką rozgrywki w najnowszej produkcji studia Arrowhead Game, autorów serii Magicka.

The Showdown Effect – nowa gra twórców Magicki. - Demo The Showdown Effect, nowej gry autorów serii Magicka, jest już dostępne na Steamie - wiadomość - 2013-03-08
The Showdown Effect – nowa gra twórców Magicki.

Pełna wersja jest dostępna od 5 marca. Tytuł reprezentuje gatunek sieciowych gier akcji 2,5D. Produkcja nastawiona jest głównie na rozgrywki multiplayer dla maksymalnie 8 osób. Zabawa toczy się w 4 trybach na 4 mapach. Do dyspozycji oddano także spory wachlarz zróżnicowanej broni, począwszy od toporów i katan, przez karabiny i pistolety, skończywszy na mieczach świetlnych i wynalazkach pokroju patelni.

The Showdown Effect dostępne jest w cenie 9,99 euro (około 41 zł) za podstawową wersję. W sprzedaży znajduje się także edycja Deluxe, w której, oprócz omawianej produkcji, znajduje się także pierwsza odsłona gry Magicka, ścieżka dźwiękowa, dodatkowa postać, dwie skórki na bronie, dwa zestawy ubrań i permanentny, 3% wzrost zdobywanego doświadczenia. Cenę zestawu ustalono na 19,99 euro, czyli ponad 80 zł.