Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2013, 19:28

autor: Góral

The Order: 1886 to trzecioosobowa gra akcji

Nowa produkcja studia Ready At Dawn, The Order: 1886, będzie filmową grą akcji, ukazaną z perspektywy trzecioosobowej - poinformowano na oficjalnym blogu PlayStation. Dodatkowo poznaliśmy kilka innych informacji.

Na oficjalnym blogu PlayStation ujawniono trochę informacji dotyczących gry The Order: 1886, szykowanej przez studio Ready At Dawn, wspomagane twórcami z Sony Santa Monica. Gra ukaże się w prawdopodobnie w przyszłym roku wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

The Order: 1886 to filmowa gra akcji. - The Order: 1886 to trzecioosobowa gra akcji - wiadomość - 2013-06-25
The Order: 1886 to filmowa gra akcji.
The Order: 1886 w skrócie:
  • Filmowa gra akcji TPP
  • Dobrze, acz nie doskonale odwzorowany Londyn
  • Ekskluzywny projekt dla konsoli PlayStation 4

Do tej pory wiedzieliśmy, że akcja zostanie osadzona w czasach ery wiktoriańskiej, w Londynie, a historia opowie o rycerzach starożytnego zakonu, którzy walczą z rozmaitymi bestiami. Dzisiaj natomiast poznaliśmy nowe fakty.

Można było przypuszczać, że The Order: 1886 należeć będzie do gatunku gier akcji i tak jest w rzeczywistości. Deweloperzy postanowili stworzyć produkcję TPP z naciskiem na strzelanie, opowiadaną historię i filmowość. Twórcy zarzekają się jednak, że nie będzie to monotonny projekt, w którym skupimy się tylko na jednej czynności. Niestety nie podzielono się szczegółami dotyczącymi rozgrywki, ale całość ma być bardzo bliska kinowym dokonaniom.

Odrębną kwestią jest Londyn, który został wybrany jako miejsce akcji przez swoją ciekawą historię. Miasto nie zostanie odwzorowane w każdym calu, ale nikt nie powinien mieć trudności z rozpoznaniem większości miejsc. Jako przykład podano scenę z trailera, w której bohaterowie jadą wzdłuż Tamizy, a gdy jeden z nich wygląda przez okno, to możemy zauważyć, że London Bridge jest na swoim miejscu, tak samo jak i budynek parlamentu. W grze spotkamy znane postacie z epoki i będziemy świadkami pamiętnych wydarzeń.

I to by było na tyle, jeżeli chodzi o nowinki. The Order: 1886 w dalszym ciągu jest tajemniczym projektem, ale przynajmniej wiemy już, że możemy spodziewać się filmowej strzelanki TPP. Czekamy na kolejne wieści.