Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 19 grudnia 2017, 10:20

autor: AlexB

The Office powróci z kolejnym sezonem?

The Office powróci. Według źródeł serwisu TVLine dziesiąty sezon znanego i lubianego serialu komediowego ujrzy światło dzienne w przyszłym roku. Niestety, nie pojawi się w nim Steve Carell.

Tęskniliście za ekipą z Dunder Mifflin? Portal TVLine ma dla Was doskonałe wieści. Ich źródła określone jako „zaufane” podają, że stacja NBC zamierza po czterech latach przerwy nakręcić dziesiąty sezon znanego i lubianego przez wielu serialu komediowego The Office (w Polsce znanego po prostu jako Biuro). Według przecieku, w pensylwańskim biurze regionalnym pewnej firmy papierniczej, która jest miejscem akcji produkcji, pojawią się zarówno nowi bohaterowie, jak i starzy. Niestety, nie ma co liczyć na powrót będącego przez wiele lat ikoną serialu Steve’a Carella, którego zabrakło już w sezonach ósmym i dziewiątym. Poszukiwania jego następcy ponoć już trwają.

W dziesiątym sezonie The Office mają pojawić się zarówno nowi, jak i starzy bohaterowie (z pewnymi wyjątkami). - The Office powróci z kolejnym sezonem? - wiadomość - 2017-12-19
W dziesiątym sezonie The Office mają pojawić się zarówno nowi, jak i starzy bohaterowie (z pewnymi wyjątkami).

Przedstawiciele NBC na razie w żaden sposób nie skomentowali tych rewelacji. Pasują one jednak do wypowiedzi prezesa stacji, Boba Greenblatta, który już jakiś czas temu snuł plany powrotu zarówno The Office, jak i Rockefeller Plaza 30. Cytując jego wypowiedź dla serwisu Deadline.com z sierpnia tego roku:

Często rozmawiamy na temat The Office. Kontaktowałem się z Gregiem [Danielsem - adaptatorem, producentem oraz jednym z reżyserów i scenarzystów serialu – przyp.red.] cztery razy w ciągu ostatnich kilku lat. Dyskusja zawsze kończyła się na stwierdzeniu „Może kiedyś, ale nie teraz”. Sprawa jest otwarta, ale na razie nic specjalnego się nie dzieje. Lecz jeśli tylko Greg zdecyduje, że chce zrobić kolejny sezon, z radością do niego dołączę.

Czyżby zatem producent The Office był już gotowy na powrót jednego z jego dzieci? Na podjęcie tego typu decyzji mógł mieć udany powrót po jedenastoletniej przerwie innego popularnego serialu komediowego ze stajni NBC, Will i Grace. Dziewiąty sezon sitcomu przyciągnął przed ekrany telewizorów sporą widownię i otrzymał dwie nominacje do Złotych Globów. Włodarze amerykańskiej stacji bez wątpienia liczą na podobny sukces w przypadku kontynuacji The Office.

W kontynuacji zabraknie niestety „najlepszego szefa na świecie”, którego wątek został zakończony w sezonie siódmym. - The Office powróci z kolejnym sezonem? - wiadomość - 2017-12-19
W kontynuacji zabraknie niestety „najlepszego szefa na świecie”, którego wątek został zakończony w sezonie siódmym.

Powstała w 2005 roku amerykańska wersja The Office jest remakiem brytyjskiego serialu stworzonego przez Ricka Gervaisa i Stephena Merchanta. To zrealizowana w gatunku mockumentary (udawanego dokumentu) opowieść o perypetiach pracowników pensylwańskiego oddziału firmy papierniczej Dunder Mifflin. Serial zdobył olbrzymią popularność, między innymi dzięki Steve’owi Carellowi, który przez sześć lat brawurowo wcielał się w postać Michaela Scotta, szefa tytułowego biura. Ze tę rolę w 2006 roku aktor został uhonorowany Złotym Globem.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.