filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 lutego 2023, 14:05

Nowy film z Kapitan Marvel przełożony; zobacz bohaterki The Marvels na plakacie

The Marvels to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Pierwszy plakat, promujący kolejny film Marvela, ujawnił, że niestety fani poczekają znacznie dłużej, niż pierwotnie podano, ponieważ data premiery została przełożona aż o kilka miesięcy.

Źródło fot. Ms. Marvel; Bisha K. Ali; Marvel Studios / Disney; 2022
i

W dniu, kiedy Ant-Man i Osa: Kwantomania trafił do kin i rozpoczął piątą fazę MCU, Marvel Studios nie dało fanom chwili wytchnienia. A to dlatego, że postanowiło rozpocząć kampanię promocyjną kolejnej superbohaterskiej produkcji – The Marvels. Pokazano pierwszy plakat filmu, a ponadto ujawniono nową datę premiery, która przypada na 10 listopada.

Materiał promujący widowisko w reżyserii Nii DaCosty przedstawia główne bohaterki, czyli Carol Danvers/Kapitan Marvel, w którą, jak dobrze pamiętamy, wciela się Brie Larson, Kamalę Khan/Ms. Marvel graną przez Iman Vellani, oraz Monicę Rambeau, w roli której występuje Teyonah Parris. Jednak najistotniejszym elementem plakatu okazała się informacja o przełożonej dacie premiery z 28 lipca na 10 listopada. Produkcja zadebiutuje w kinach tydzień po światowej premierze drugiej części Diuny oraz tydzień przed premierą prequela Igrzysk śmierci.

Na ten moment fabuła filmu nie jest dobrze znana. Pewne jest jedynie to, że produkcja opowie ciąg dalszy historii superbohaterki Carol Denvers, a wydarzenia będą rozgrywać się po tych, które mogliśmy zobaczyć w zakończeniu serialu Ms. Marvel.

W The Marvels, oprócz wyżej wymienionych aktorek, na ekranie znów zobaczymy Samuela L. Jacksona jako Nicka Fury’ego, a także Zawę Ashton, która wcieli się w rolę antagonisty.

Minie sporo czasu, zanim udamy się na ten seans do kin. Na osłodę przypominamy, że możecie odświeżyć sobie pamięć i ponownie obejrzeć pierwszą część przygód Kapitan Marvel oraz Ms. Marvel na platformie Disney+.

Disney+ kupisz tutaj

Agata Marczewska

Agata Marczewska

Pisaniem zajmuje się zawodowo od 2013 roku. W 2021 roku dołączył do GRYOnline.pl, gdzie poza tematyką gamingową zajmuje się informacjami stricte technologicznymi. Współpracował z największymi sklepami muzycznymi w Polsce, tworząc artykuły związane z instrumentami i ogólnie pojętym udźwiękowieniem. Grami komputerowymi interesuje się od dziecka. Poza tym jego zainteresowania obejmują grę na gitarze, komponowanie muzyki oraz sporty siłowe.

więcej