Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lipca 2022, 19:54

LOTR Gollum w pełnej krasie; zobaczcie pierwszy gameplay

Jedną z gier zaprezentowanych na Nacon Connect 2022 było wyczekiwane The Lord of the Rings: Gollum. W końcu zobaczyliśmy fragmenty rozgrywki z produkcji Daedalic Entertainment.

The Lord of the Rings: Gollum z jednej strony interesuje – jako nieliczna w ostatnim czasie gra osadzona w uniwersum Władcy Pierścieni – z drugiej niepokoi. To ostatnie uczucie wynikało w dużej mierze z faktu, że twórcy z Daedalic Entertainment niezbyt chętnie prezentowali jakiekolwiek materiały z produkcji.

Podczas dzisiejszego wydarzenia Nacon Connect 2022 mogliśmy jednak zobaczyć krótki gameplay trailer z The Lord of the Rings: Gollum. Możecie go obejrzeć poniżej. Na pierwszy rzut oka oprawa audiowizualna nie zachwyca, ale skradanie wydaje się całkiem niezłe. Premierę gry zaplanowano na 1 września 2022 roku. Tytuł zmierza na PC, PS4, PS5, XOne i XSX (w późniejszym terminie ma wyjść również na Switcha).

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej