Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2023, 21:11

autor: Kamil Kleszyk

Łatanie The Last of Us na PC jeszcze nie dobiegło końca [Aktualizacja]

Deweloperzy z Naughty Dog nie ustają w naprawie pecetowej wersji gry The Last of Us: Part I. Studio zapowiedziało nową aktualizację, która na dniach powędruje do graczy.

Źródło fot. Sony Interactive Entertainment
i

Aktualizacja: Zgodnie z zapowiedziami deweloperów, pecetowa wersja The Last of Us: Part I otrzymała dziś kolejną „łatkę”. Ze wszystkimi zmianami i poprawkami, jakie wprowadza patch 1.0.4. możecie się zapoznać pod tym linkiem.

Niedawno za pośrednictwem oficjalnego konta na Twitterze studio Naughty Dog potwierdziło, że pracuje nad kolejną „łatką” do wydanej niedawno pecetowej wersji gry The Last of Us: Part I.

  • Twórcy poinformowali, że patch o numerze 1.0.4 ulepszy optymalizację, zwiększając liczbę fps-ów, wprowadzi ulepszenia graficzne, wyeliminuje kolejne błędy i nie tylko.
  • Patch trafi do graczy w przyszłym tygodniu, o czym oczywiście niezwłocznie poinformujemy.

Ostatnia duża aktualizacja do The Last of Us: Part I na PC wyszła połowie kwietnia. Podobnie jak ta nadchodząca, skupiała się ona na poprawie wydajności gry i usunięciu najpoważniejszych usterek.

Debiut The Last of Us: Part I na komputerach osobistych był daleki od oczekiwań zarówno deweloperów, jak i fanów. Produkcja pełna była błędów, które skutecznie odbierały graczom radość z gry. Na szczęście systematycznie wprowadzane poprawki przynoszą efekty, które widać po opiniach na Steamie. Zaraz po premierze tylko w 33% recenzji pozytywnie oceniono tę konwersję, podczas gdy aktualnie odsetek ten wynosi 52%.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej