Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 marca 2023, 11:52

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Twórca The Last of Us ujawnia, czy Bella Ramsey wróci w 2. sezonie do roli Ellie

Twórca serialu The Last of Us, Craig Mazin, wyjaśnił, czy Bella Ramsey powróci do roli Ellie w drugim sezonie hitu HBO.

Źródło fot. The Last of Us, Craig Mazin, Neil Druckmann, HBO, 2023, Naughty Dog
i

Po tym jak przez kilka tygodni towarzyszyliśmy Joelowi i Ellie w ich pełnej niebezpieczeństw podróży, nadszedł wielki finał pierwszego sezonu The Last of Us. Dziewiąty odcinek hitowej produkcji HBO już za nami, a to oznacza, że powoli możemy zacząć odliczać czas do premiery kolejnego aktu historii opartej na serii gier Naughty Dog.

HBO Max kupisz tutaj

Jako że akcja The Last of Us Part II dzieje się kilka lat po wydarzeniach z pierwszej części i przedstawia losy dorosłej Ellie, wiele osób zastanawiało się, czy wymusi to na twórcach zmianę odtwórczyni głównej roli. Na szczęście z wyjaśnieniami przyszedł showrunner serialu, Craig Mazin, który podczas rozmowy z portalem Deadline rozwiał wszelkie wątpliwości.

Tak. [Bella – przyp. red.] pali sześć paczek papierosów dziennie i jest na diecie opartej na czystej whisky i skażonej wołowinie – odpowiedział żartobliwie Mazin, po czym dodał: Kiedy do nas dołączyła, miała 17 lat. Teraz ma dopiero 19 lat, co przy okazji jest wiekiem Ellie w The Last of Us Part II. Ludzie mówili: „Ona nie wygląda jak [Ellie]”. A ja na to: „To nie ma znaczenia. Po prostu obserwujcie, co się dzieje”. A teraz już wiedzą. Myślę, że wciąż jest ten nieustanny niepokój. I wszystko, co mogę powiedzieć ludziom, to to, że sam bardzo się martwię, czy wykonam dobrą robotę. Jeśli ty się czymś martwisz, prawdopodobnie ja się tym martwię, co oznacza, że ??rozmawiamy o tym i myślimy o tym. Będziemy przedstawiać wydarzenia, ale będzie to inne. Będzie inaczej, tak jak inny był ten sezon. Czasami będzie się to radykalnie różnić, a czasami będzie tylko trochę inne. To nie będzie wyglądało dokładnie tak, jak w grze. To będzie show, które Neil i ja chcemy zrobić. Ale robimy to z Bellą.

Warto przypomnieć, że sama aktorka już jakiś czas temu dawała jasne sygnały na swój powrót do roli. W jednym z wywiadów stwierdziła, że nie może się doczekać wątku relacji pomiędzy Ellie a jej ekranową partnerką, Diną. Słowa Mazina wydają się więc jedynie potwierdzeniem tego, czego byliśmy niemal pewni.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej