Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 15 maja 2020, 13:45

autor: AlexB

The Elder Scrolls: Blades opuściło wczesny dostęp

The Elder Scrolls: Blades, czyli mobilna odsłona popularnego cyklu RPG-ów od firmy Bethesda, opuściła wczesny dostęp na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS. Ponadto tytuł zadebiutował na Nintendo Switch.

The Elder Scrolls: Blades opuściło wczesny dostęp - ilustracja #1
The Elder Scrolls: Blades jest już dostępne w premierowej wersji.

The Elder Scrolls: Blades na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS otrzymało ostatnio aktualizację 1.7, dodającą szereg nowych misji i wyzwań oraz eliminującą mnóstwo błędów (szczegóły znajdziecie w tym miejscu). Tym samym ta poboczna odsłona kultowego cyklu RPG-ów od firmy Bethesda po przeszło roku opuściła fazę wczesnego dostępu. Wszystkie osoby, które brały w niej udział, otrzymały w prezencie 150 Gemów oraz specjalny, duży emblemat stanowiący element kosmetyczny.

To jeszcze nie wszystko. Zgodnie z zapowiedziami, choć z drobnym opóźnieniem, The Elder Scrolls: Blades pojawiło się również na Nintendo Switch. Zwiastun tej wersji możecie obejrzeć powyżej. Warto zaznaczyć, że zarówno na konsoli japońskiego giganta, jak i na urządzeniach mobilnych, produkcja firmy Bethesda jest dostępna za darmo (z mikropłatnościami).

  1. Oficjalna strona internetowa gry The Elder Scrolls: Blades