Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 marca 2018, 20:06

autor: Góral

The Darkness 2 za darmo

Przegapiliście strzelankę The Darkness II z 2012 roku? Dzięki najnowszej promocji w Humble Store możecie nadrobić zaległości, gdyż PC-towa wersja produkcji jest rozdawana za darmo.

The Darkness II w skrócie:
  1. FPS na PS3, X360 i PC-ty z 2012 roku;
  2. gra opowiada o losach Jackiego Estacado, któremu towarzyszy istota zwana Ciemnością;
  3. PC-towa wersja dostępna jest za darmo w Humble Store.

W sklepie Humble Store rozdawana jest kolejna gra. Tym razem za darmo możecie otrzymać The Darkness II z 2012 roku. By cieszyć się następną produkcją w bibliotece, nie trzeba specjalnie kombinować – wystarczy kliknąć na widoczny poniżej odnośnik i „zakupić” projekt. Tytuł udostępniany jest w formie klucza do wykorzystania na platformie Steam. Jedynym wymogiem jest posiadanie konta w Humble Store, ale ze względu na wiele wcześniejszych promocji tego typu z pewnością już je macie.

The Darkness 2 za darmo - ilustracja #1

The Darkness II to kontynuacja udanej strzelanki z 2007 roku opartej na komiksie wydawnictwa Top Cow. W grze poznajemy dalsze losy Jackiego Estacado, który teraz, już jako jeden z mafijnych bossów, stawia czoła tajemniczej organizacji starającej się posiąść jego moce. Musicie bowiem wiedzieć, że głównemu bohaterowi towarzyszy tytułowa Ciemność, objawiająca się w postaci głów-macek, dających mu dodatkowe możliwości. Tytuł, choć udany, nie sprzedał się zbyt dobrze. W związku z tym nie doczekaliśmy się ani planowanych fabularnych dodatków, ani trzeciej, niezapowiedzianej oficjalnie odsłony.