Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 marca 2018, 20:44

autor: Góral

Nowy zwiastun Pillars of Eternity 2 przedstawia najważniejsze elementy gry

Studio Obsidian Entertainment opublikowało nowy zwiastun Pillars of Eternity II: Deadfire. Tym razem pokazano najważniejsze elementy produkcji.

Nowy zwiastun Pillars of Eternity 2 przedstawia najważniejsze elementy gry - ilustracja #1

Wyczekiwane RPG Pillars of Eternity II: Deadfire ukaże się na komputerach osobistych 8 maja. Do premiery pozostało więc jeszcze trochę czasu, który deweloperzy postanowili spożytkować nie tylko na dopieszczenie produkcji, ale też na podzielenie się z fanami dodatkowymi informacjami o grze. Tym razem opublikowano widoczny poniżej zwiastun, przedstawiający najważniejsze elementy tytułu. Według twórców i wydawcy są to: głębsza historia, możliwość doboru kompanów, dowodzenie statkiem, eksplorowanie żyjącego świata, odkrywanie znajdujących się w nim sekretów oraz walka. Trwający niecałe dwie minuty materiał zawiera też fragmenty rozgrywki.

Pillars of Eternity II: Deadfire początkowo dostępne będzie jedynie na PC-tach w polskiej wersji językowej (napisy), ale podobnie jak pierwsza część serii, w późniejszym terminie ukaże się też na konsolach. Dokładna data debiutu tej wersji nie jest znana – mowa jedynie o końcówce bieżącego roku. Wiemy jednak, że tytuł pojawi się na Xboksie One, PlayStation 4, a także na Switchu. Za port odpowiada studio Red Cerberus.