Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lipca 2022, 17:55

autor: Michał Zegar

The Crew 2 za darmo przez cały tydzień

Przez cały tydzień możecie grać w The Crew 2 za darmo. Co więcej, niedawna aktualizacja przyniosła zmiany w szacie graficznej produkcji.

Od dziś do 13 lipca, a konkretnie godziny 15:01 (czasu lokalnego), każdy może wypróbować grę The Crew 2 zupełnie za darmo. Po zakończeniu darmowego tygodnia postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji, jeśli tylko gracz zdecyduje się ją zakupić.

Aktualnie można to zrobić z 80% rabatem (cena za Edycję Standardową oscyluje w okolicach 40 zł w zależności od platformy).

6. sezon i nowa szata graficzna

W obie gry z serii zagrało dotąd ponad 30 milionów graczy (dane z połowy zeszłego roku). Niedawno w The Crew 2 wystartował zaś 6. sezon. Oprócz nowych torów i elementów do odblokowania przyniósł on także aktualizację szaty graficznej na wszystkich platformach.

Wirtualne USA wypiękniało dzięki nowemu cyklowi pogodowemu, gradacji kolorów i ulepszeniom cieni. Co więcej, posiadacze konsol PS5 i Xbox Series X mogą cieszyć się nowym trybem wydajnościowym, oferującym 60 klatek na sekundę i rozdzielczość oscylującą w okolicach 1080p.

  1. Recenzja gry The Crew 2 – odtwórcza rewolucja
  2. The Crew 2 - poradnik do gry
  3. The Crew 2 – strona oficjalna