Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2013, 15:09

The Bureau: XCOM Declassified - porównanie grafiki PS3 vs Xbox 360

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku porównującego jakość wizualną gry The Bureau: XCOM Declassified w wersjach na konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

Dziś polska premiera The Bureau: XCOM Declassified, w związku z czym przygotowaliśmy dla naszych czytelników porównanie graficzne wersji gry przeznaczonych na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku.

The Bureau: XCOM Declassified - The Bureau: XCOM Declassified - porównanie grafiki PS3 vs Xbox 360 - wiadomość - 2013-08-23
The Bureau: XCOM Declassified

Znaczących różnic pomiędzy obiema wersjami właściwie nie ma. Co dobrze świadczy o programistach 2K Marin, którzy jak widać całkiem przyzwoicie opanowali silnik Unreala trzeciej iteracji na maszynie Sony, z którego korzysta gra. Przy poprzedniej grze tego dewelopera, Bioshocku 2, nie było to tak oczywiste. Teraz jest zdecydowanie lepiej, gra na obu platformach działa płynnie i prezentuje się całkiem przyzwoicie.

  1. Porównanie ustawień graficznych gry The Bureau: XCOM Desclassified w edycjach na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 - wersja HD.