Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 marca 2022, 20:23

3. sezon The Boys na nowym, brutalnym trailerze bez słów

Amazon udostępnił nowy trailer trzeciego sezonu serialu The Boys. W trwającym niemal dwie minuty zwiastunie bohaterowie nie wypowiadają nawet jednego słowa – za to nie stronią od przemocy.

Na kanale Prime Video w serwisie YouTube udostępniono dziś nowy trailer długo wyczekiwanego trzeciego sezonu serialu The Boys. Materiał trwa niespełna dwie minuty i możecie obejrzeć go poniżej. Na pierwszy rzut oka da się stwierdzić, że – zgodnie z tym, co obiecywał showrunner produkcji, Eric Kripkenadchodzące odcinki rzeczywiście będą jeszcze bardziej szalone niż te z drugiej serii.

Mimo że bohaterowie na zwiastunie nie wypowiadają nawet jednego słowa, to i tak wydaje się on być niezłą próbką tego, co czeka nas 3 czerwca. Wtedy to pierwszy z nowych epizodów ma zadebiutować na platformie Amazon Prime Video. Jedno jest pewne – brutalnych scen w nich nie zabraknie. A jako że powyższy materiał został określony mianem „teaser trailera”, można przypuszczać, że wkrótce otrzymamy zwiastun z prawdziwego zdarzenia.

Amazon Prime Video kupisz tutaj

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.