Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 stycznia 2022, 12:30

autor: Edyta Jastrzębska

Niebezpieczny duet z The Batman na nowym klipie. Człowiek Nietoperz i Kobieta Kot w akcji

Nowy klip z The Batman ujawnia, jak będzie wyglądała dynamika duetu samozwańczych stróżów prawa, którzy będą walczyć nie tylko ze złoczyńcami, lecz również sami ze sobą.

Atmosfera wokół nowej odsłony przygód Człowieka Nietoperza robi się coraz gorętsza ze względu na zbliżającą się premierę filmu. Do sieci trafił właśnie kolejny klip, tym razem promujący duet samozwańczych stróżów prawa, w skład którego wchodzą Batman oraz Kobieta Kot. Z materiału wynika, że nawet Pingwin jest pod wrażeniem ich współpracy.

Teaser możecie obejrzeć poniżej:

Kolejne zwiastuny The Batman sprawiły, że sceptycyzm względem Roberta Pattinsona w roli Batmana nie jest już tak duży, wciąż jednak wiele zależy od tego, jak aktor zaprezentuje się w pełnej krasie. Mimo to przy wsparciu takich postaci, jak grana przez Zoe Kravitz Kobieta Kot, Pingwin Colina Farrella i Człowiek Zagadka Paula Dano, film zapowiada się jako bardzo ciekawe widowisko.

The Batman trafi do kin 4 marca, a od 19 kwietnia film będzie można obejrzeć w niedostępnej w Polsce usłudze HBO Max. Do naszego kraju ma ona trafić w 2022 roku, jednak dokładna data wciąż nie jest znana.