Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2019, 11:25

autor: Aquma

Tesla Cybertruck w GTA San Andreas dzięki modowi. Wersja dla GTA 5 to kwestia czasu [Aktualizacja]

Modderzy przenieśli najnowszą kreację firmy Elona Muska - Tesla Cybertruck - do gry Grand Theft Auto: San Andreas. Trwają prace nad podobną modyfikacją dla ostatniej odsłony serii (GTA 5), a także symulatora BeamNG.drive oraz... strzelanki GoldenEye 007 na Nintendo 64.

AKTUALIZACJA: tak jak podejrzewaliśmy, Cybertruck pojawił się także w Grand Theft Auto V. Modyfikacja nie została jeszcze oficjalnie udostępniona, ale możecie ją zobaczyć na YouTube (np. tutaj). To jednak nie wszystko - wygląda na to, że nowy pojazd Tesli trafi (a w niektórych wypadkach już trafił) także do symulatora wyścigowego BeanNG.drive oraz... kultowej strzelanki GoldenEye 007 na konsolę Nintendo 64.

Cybertruck stał się hitem Internetu. - Tesla Cybertruck w GTA San Andreas dzięki modowi. Wersja dla GTA 5 to kwestia czasu [Aktualizacja] - wiadomość - 2019-12-02
Cybertruck stał się hitem Internetu.

Jeśli spodobał Wam się futurystyczny pick-up zaprezentowany niedawno przez Elona Muska - Cybertruck - a do tego jesteście fanami serii Grand Theft Auto, mamy dla Was dobre wieści. Dzięki modowi opartemu na modelu pochodzącym z serwisu Sketchfab, w GTA: San Andreas można już pojeździć wspomnianym pojazdem (dzięki Cobrasss!). Oto jak się prezentuje:

Tesla Cybertruck w GTA San Andreas dzięki modowi. Wersja dla GTA 5 to kwestia czasu [Aktualizacja] - ilustracja #2
Tesla Cybertruck w GTA: San Andreas.
Tesla Cybertruck w GTA: San Andreas.

Trzeba przyznać, że model wygląda bardzo podobnie do swojego odpowiednika z prawdziwego świata. Zawdzięczamy to z pewnością nietypowemu projektowi Cybertrucka, który stał się już przedmiotem licznych memów. Warto odnotować, że podobnego moda najprawdopodobniej doczeka się niedługo także najnowsza odsłona serii GTA. Na forum gry nie brakuje użytkowników wyrażających zainteresowanie tego typu modyfikacją.

A jak Wam się podoba Tesla Cybertruck w grach z cyklu Grand Theft Auto. Planujecie pojeździć nim po wirtualnych ulicach i bezdrożach?

  1. Tesla Cybertruck - strona oficjalna
  2. Rockstar Games - strona oficjalna