Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 sierpnia 2020, 10:52

Teaser The Suicide Squad ukazuje kulisy produkcji filmu

Podczas panelu na DC FanDome zaprezentowano materiał ukazujący kulisy produkcji filmu The Suicide Squad w reżyserii Jamesa Gunna. Pokazuje on zaskakująco dużo i daje dobre pojęcie o tym, w jakim kierunku zmierza ten projekt.

DC FanDome okazało się bardzo owocne zwłaszcza dla fanów Legionu samobójców. Nie tylko studio Rocksteady zapowiedziało grę Suicide Squad: Kill The Justice League, ale w trakcie tej wirtualnej imprezy odbył się również panel poświęcony filmowi The Suicide Squad, na którym pokazano pierwsze materiały wideo z tego tytułu.

Filmik nie jest typowym zwiastunem i ukazuje jedynie kulisy produkcji. Daje jednak dobre pojęcie o klimacie, w jaki celuje ten projekt. Za jego reżyserię odpowiada znany ze Strażników Galaktyki James Gunn i widać wyraźnie, że otrzymamy coś mocno odmiennego od pierwszego Legionu samobójców. Reżyser celuje w styl z filmów wojennych z lat 70. ubiegłego wieku, ale doprawionych typowym dla niego humorem.

Przypomnijmy, że The Suicide Squad ma trafić do kin 6 sierpnia przyszłego roku. Warto na koniec wspomnieć, że z okazji DC FanDome wypuszczono również nowy poster filmu oraz jego alternatywną wersję, w której zmieniono kilka detali.

  1. Oficjalna strona filmowej serii Wonder Woman