Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2022, 10:59

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

Tajna mechanika w Diablo Immortal ujawniona, gracz osiągnął Paragon Level 150

Jeden z graczy Diablo Immortal osiagnął 150. poziom Mistrzostwa. Odblokował dzięki temu dwa nowe drzewka umiejętności i ukrytą mechanikę związaną z ekwipunkiem.

Gracz Diablo Immortal o pseudonimie staplepies pochwalił się osiągnięciem 150. poziomu Mistrzostwa (Paragon). Odblokował dzięki temu zupełnie nowe drzewka umiejętności, jak i również ukrytą do tej pory mechanikę.

Dwa nowe drzewka

W momencie, gdy przekroczycie próg 150. poziomu Mistrzostwa, otwierają się przed Wami dwie nowe możliwości: Mastermind i Soldier. Z dokładnymi opisami umiejętności, które można odblokować w drzewkach, możecie zapoznać się w oryginalnym poście gracza.

Pierwsze drzewko skierowane jest bardziej w stronę ogólnego wzmocnienia drużyny. Mastermind gwarantuje całą gamę różnych efektów, takich jak: zwiększone obrażenia krytyczne, obrażenia umiejętności czy szansa na uczynienie bossa „wrażliwym”.

Tajna mechanika w Diablo Immortal ujawniona, gracz osiągnął Paragon Level 150 - ilustracja #1

Źródło: Reddit

Soldier to drzewko wycelowane w rolę tanka. Umiejętności skupiają się bowiem w większości na redukcji obrażeń oraz leczeniu. Choć nie brakuje też efektów, które zwiększają obrażenia zadawane przez drużynę.

Tajna mechanika w Diablo Immortal ujawniona, gracz osiągnął Paragon Level 150 - ilustracja #2

Źródło: Reddit

Ukryta mechanika w Diablo Immortal

Poza drzewkami staplepies odkrył również mechanikę, która niedostępna była dla niego wcześniej. Jest to mianowicie możliwość założenia tego samego pierścienia dwa razy. Nie liczy się to jednak do bonusu, który otrzymujecie za noszony przez Was zestaw.

Jak osiągnąć tak wysoki poziom?

Dla wielu graczy wiadomość dotycząca tego, że staplepies osiągnął 150. poziom Mistrzostwa już sama w sobie była interesująca. Jak mówi sam gracz, wiele zależy od tego, jakie miejsca do zdobywania doświadczenia wybieramy.

[...] Także zasadniczo w niektórych miejscach średnia liczba xp na obóz nawet bez bugów jest inna niż w innych, i nie zawsze pokrywa się z tym, jak trudne do zabicia są te obozy. W każdym razie, jeśli chcesz być naprawdę skuteczny, powinieneś zmierzyć swoje zyski XP w czasie w różnych miejscach i porównać.

Warto wspomnieć, że w Diablo Immortal znajdują się rozwiązania, które pomagają graczom zdobywać punkty doświadczenia. Jeśli Wasz poziom Mistrzostwa jest niższy niż ogólny na serwerze, to otrzymujecie dodatkowe XP.

Oczywiście doświadczenie zdobywacie również wykonując codzienne zadania, misje z Przepustki Bojowej, czy też walcząc w PvP i pokonując moby.

  1. Diablo Immortal – poradnik do gry
  2. Recenzja Diablo Immortal
  3. Czarne lata Blizzarda – największe grzechy twórców Diablo i Warcrafta