Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

FortressCraft - newsy i ciekawostki

Microsoft ujawnił najpopularniejsze gry 2011 roku na usługach Live
Microsoft ujawnił najpopularniejsze gry 2011 roku na usługach Live

Adrian Werner, 8 stycznia 2012, 09:48

Firma Microsoft poinformowała jakie gry były w minionym roku najpopularniejsze na jej usługach sieciowych. Posiadacze konsol Xbox 360 najwięcej czasu spędzili bawiąc się w Call of Duty: Black Ops, podczas gdy dla pecetowów korzystających z Game for Windows Live numerem jeden było Age of Empires Online.

Niezależni nadal w formie
Niezależni nadal w formie

Hed, 27 grudnia 2011, 10:10

W tym roku Minecraft sprzedał się w nakładzie przekraczającym 4 miliony egzemplarzy i w końcu został wydany przez Markusa „Notcha” Perssona oraz jego studio Mojang. To najbardziej znane wydarzenie ze świata gier niezależnych. Tak naprawdę mogliśmy zaobserwować wiele innych intrygujących zjawisk, udowadniających, że producenci indie współtworzą zmiany zachodzące na rynku.

Klon Minecraft o nazwie FortressCraft zakupiony przez pół miliona graczy

Sarge, 19 września 2011, 15:25

Gra niezależna FortressCraft znana jest jako bliźniaczo podobny tytuł do niezwykle popularnej produkcji o nazwie Minecraft. Przedstawiciel studia Projector Games ogłosił na Twitterze, że FortressCraft w nieco ponad pięć miesięcy od premiery sprzedał się w liczbie pół miliona egzemplarzy.

Klon Minecrafta najlepiej zarabiającą grą na kanale Xbox Live Indie Games

Kono, 11 sierpnia 2011, 12:13

Gra Fortress Craft uzyskała ponad milion dolarów przychodu brutto i tym samym stała się najlepiej zarabiającym tytułem na kanale Xbox Live Indie Games. Wynik ten został osiągnięty dzieki sprzedaży przeszło 350 tysięcy kopii.