Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 lipca 2024, 14:00

Ta promocja to majstersztyk w wykonaniu Amazona. Realme 12 Pro Plus z 12 GB RAM i 512 GB pamięci na dane taniej o kilkaset złotych

Teraz wydajny smartfon realme 12 Pro+ 5G znajdziemy w najmocniejszej konfiguracji w cenie poniżej 2000 zł. To jeden z najbardziej eleganckich telefonów z aparatem Sony IMX890 OIS.

Źródło fot. realme; materiały promocyjne
i

Dawno minęły czasy telefonów o najbardziej wymyślnym designie. Teraz zdecydowana większość smartfonów wygląda bardzo podobnie. Czasem jednak producentom udaje się stworzyć coś unikalnego. Zadanie to wykonało m.in. realme z modelem 12 Pro+ 5G.

Urządzenie wyróżnia się nie tylko jednym z najlepszych stosunków ceny do wydajności, ale także projektem wizualnym, który pozostaje w pamięci, m.in. z uwagi na atrakcyjną cenę.

Realme wie, jak powinien wyglądać ekskluzywny smartfon

Smartfon, który wyróżnia się w tłumie

Realme 12 Pro+ 5G ewidentnie miał być smartfonem, którego zapamiętamy. Dlatego podjęto współpracę ze słynnym designerem luksusowych zegarków Ollivierem Savéo. Zaproponował on unikalnie wyglądające złote obramowanie wokół aparatu, które łączy się z linią przebiegającą przez środek pleców telefonu, co w zestawie z chropowatą z ekoskóry daje wyjątkowy efekt.

Źródło: realme; materiały promocyjne - Ta promocja to majstersztyk w wykonaniu Amazona. Realme 12 Pro Plus z 12 GB RAM i 512 GB pamięci na dane taniej o kilkaset złotych - wiadomość - 2024-07-10
Źródło: realme; materiały promocyjne

Z przodu znajdziemy zakrzywiony ekran AMOLED o przekątnej 6,7 cala, który pokrywa 90% powierzchni frontu realme 12 Pro+ 5G. Wyświetlacz może poszczycić się rozdzielczością 2412 × 1080 oraz częstotliwością odświeżania 120 Hz, co gwarantuje wyraźny obraz, a wszelkie animacje i nagrania są wyjątkowo płynne.

Wyjątkowy smartfon za mniej niż 2000 zł

Realme 12 Pro+ 5G w najlepszej konfiguracji w najniższej cenie

Jednym z kluczowych elementów smartfona realme 12 Pro+ 5G jest aparat Sony IMX890 OIS z obiektywem peryskopowym. Rozdzielczość 50 Mpix może wydawać się zbyt niska, ale w zupełności wystarczy. Aparat jest w stanie wykonać fotografie znacznie lepsze od smartfonów, które mogą pochwalić się obiektywem nawet 100 Mpix. Pomagają w tym m.in. liczne tryby, a także 3-krotny zoom peryskopowy i aż 120-krotny zoom cyfrowy.

Źródło: realme; materiały promocyjne - Ta promocja to majstersztyk w wykonaniu Amazona. Realme 12 Pro Plus z 12 GB RAM i 512 GB pamięci na dane taniej o kilkaset złotych - wiadomość - 2024-07-10
Źródło: realme; materiały promocyjne

W przypadku realme 12 Pro+ 5G liczy się także wnętrze. Baterię o pojemności 5000 mAh błyskawicznie naładujemy dzięki technologii SUPERVOOC o mocy 67 W. Smartfona napędza procesor Qualcomm Snapdragon 7s 2. generacji. Najlepsze jednak dopiero przed nami.

Niedawno pisaliśmy o realme 12 Pro+ 5G, który w konfiguracji 8/256 GB był dostępny za 1699 zł. Teraz na Amazonie w cenie 1710,12 zł otrzymujemy smartfon w konfiguracji 12/512 GB. To dwa razy większa ilość pamięci za jedyne 11 zł więcej. Polskie elektromarkety nie są w stanie osiągnąć tak niskiej ceny.

Tu znajdziesz realme 12 Pro+ 5G w najlepszej konfiguracji

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

więcej