Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 marca 2018, 20:25

autor: Riddick

Już jutro dowiemy się, do jakiej nowej gry zawita Geralt z Rivii

Od czasu wpisu Marcina Momota o pojawieniu się wiedźmina Geralta w nowej grze, wokół sprawy narasta wiele spekulacji. Najwięcej tropów prowadzi do Soulcalibur VI, ale według nowego wpisu na Twitterze wszystkie wątpliwości powinny zostać rozwiane już jutro.

Czy wiedźmin tym razem zamiast z potworami, zmierzy się z wojownikami na arenach Soulcalibur VI? - Już jutro dowiemy się, do jakiej nowej gry zawita Geralt z Rivii - wiadomość - 2018-03-17
Czy wiedźmin tym razem zamiast z potworami, zmierzy się z wojownikami na arenach Soulcalibur VI?

Nieco ponad tydzień temu informowaliśmy, że wiedźmin Geralt jeszcze w tym roku pojawi się w nowej grze. Jak wyjawił Marcin Momot, specjalista od kontaktów ze społecznością w CD Project Red, Biały Wilk zawita do produkcji niezwiązanej z wiedźmińskim cyklem jeszcze w tym roku. Dziś na oficjalnym koncie The Witcher w serwisie Twitter pojawił się enigmatyczny wpis dający do zrozumienia, że już jutro dowiemy się więcej na temat obecności nie tylko Geralta, ale również twierdzy Kaer Morhen w nadchodzącej grze spoza cyklu.

Stare mury Kaer Morhen były świadkami wielu bitew. Przyjdzie im ponownie poczuć iskry skrzyżowanych ze sobą mieczy… Sprawdźcie to jutro.

Choć spekuluje się, że najbardziej możliwa jest obecność Geralta w nowej odsłonie Soulcalibur, to powyższy wpis sugeruje pojawienie się również wiedźmińskiej twierdzy Kaer Morhen. Czy zatem oprócz białowłosego wiedźmina możemy w bijatyce od Namco Bandai spodziewać się również areny inspirowanej „domem” wiedźminów? Pozostaje zdusić w sobie ciekawość i czekać do jutra na wyjaśnienie tej zagadki. A może to wcale nie chodzi Soulcalibur VI? Przyjemnie byłoby zobaczyć gościnny występ Geralta w nowym erpegu z wiedźmińskiego uniwersum.