Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 października 2018, 12:06

autor: Aquma

Patch do The Sims 4 trochę później. Otrzymamy edytor terenu i zawód Style Influencera

Kolejna aktualizacja The Sims 4, wbrew wcześniejszym planom, nie ukaże się w październiku. Patch doda jednak do gry więcej nowości, pośród których znajdą się nowa ścieżka kariery oraz edytor terenu.

Aktualizacja The Sims 4 zadebiutuje później niż planowano. - Patch do The Sims 4 trochę później. Otrzymamy edytor terenu i zawód Style Influencera - wiadomość - 2018-10-04
Aktualizacja The Sims 4 zadebiutuje później niż planowano.

W SKRÓCIE:

  1. aktualizacja The Sims 4 nie pojawi się w październiku;
  2. patch przyniesie jednak więcej nowości;
  3. pośród nowości znajdziemy nowy zawód – Style Influencer;
  4. otrzymamy też edytor umożliwiający rzeźbienie terenu.

Kolejna aktualizacja The Sims 4 ukaże się później niż pierwotnie zakładano, czyli nie w październiku. W zamian zaoferuje więcej dużych nowości i poprawek. Patch zostanie udostępniony za darmo wszystkim posiadaczom gry. Informację tę przekazano w czasie organizowanego cyklicznie streamu Maxis Monthly.

Pierwszą nowością będzie zawód Style Influencera – sim będzie mógł zostać jedną z osób kształtujących trendy w świecie mody, wykorzystując do tego celu własnego bloga, a także wybrane przez siebie stroje. Kariera rozpocznie się od poziomu tzw. Rag Reviewera (w dosłownym tłumaczeniu „recenzent szmat”), który pracuje z domu. Potem jednak przed simem otworzy się więcej możliwości. Gracze będą mogli dokonać zmiany wyglądu swojego bohatera albo dowolnego NPC-a – jeśli uda im się zrobić to dobrze (jest to uzależnione od poziomu relacji z daną postacią), istnieje szansa, że wyznaczą nowe trendy.

Aktualizacja doda też do The Sims 4 inną przydatną funkcję: edytor terenu. Umożliwi on wpływanie na kształt lokacji – chodzi m.in. o tworzenie wzniesień lub dołów, dodawanie schodów, ogrodzeń czy ścian. Dzięki temu możliwe będzie tworzenie niespotykanych dotychczas nieruchomości (np. domu stojącego na podwyższonej platformie).

Otrzymamy więcej możliwości przy tworzeniu domów.
Otrzymamy więcej możliwości przy tworzeniu domów.

The Sims 4 zadebiutowało na PC w 2014 roku (trzy lata później wydane zostały wersje na PS4 oraz Xboksa One). Gra cieszy się sporą popularnością i jest konsekwentnie rozwijana przez dewelopera kolejnymi dodatkami, takimi jak Psy i koty, Być rodzicem, Cztery pory roku czy Przygoda w dżungli.

  1. The Sims 4 – strona oficjalna
  2. Najlepsze mody do The Sims 4 – ciekawe modyfikacje do Simsów AD 2018