Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2019, 18:04

Symulator psychopaty powraca - Postal 4 zapowiedziany [Aktualizacja]

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych serii gier powraca. Najprawdopodobniej przypadkowo do sieci trafił trailer zwiastujący, że we wczesnym dostępie wylądował Postal 4: No Regerts. Na ten moment jednak tytuł nie jest dostępny w sprzedaży (przynajmniej w Polsce) i nie wiadomo, kiedy będzie nam dane w niego zagrać.

Aktualizacja: Postal 4: No Regerts trafił do sprzedaży we Wczesnym dostępie. Od teraz każdy zainteresowany tytułem może go zakupić za pośrednictwem platformy Steam.

Postal Dude powraca po latach. - Symulator psychopaty powraca - Postal 4 zapowiedziany [Aktualizacja] - wiadomość - 2019-10-15
Postal Dude powraca po latach.

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych serii doczeka się swojej kontynuacji. W serwisie YouTube na kanale należącym do studia Running With Scissors pojawił się trailer, który zdradził, że do wczesnego dostępu na Steamie wszedł Postal 4: No Regerts. Film został upubliczniony najprawdopodobniej przypadkowo, ponieważ wbrew informacjom w nim zawartym, tytuł nadal nie trafił do sprzedaży (przynajmniej w naszym kraju), a link zawarty w jego opisie jest nieaktywny.

Zwiastun wyraźnie pokazuje, że tytuł wykorzystuje rozwiązania znane z drugiej odsłony serii, w tym perspektywę FPP. Widzimy więc nieograniczoną swobodę w sianiu chaosu. Postal Dude w swoich rękach dzierży najróżniejsze modele broni – od strzelb, przez pistolet na wodę, do działka na gołębie. Nie zabrakło również tłumika wykonanego z kota.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie Postal 4 trafi w nasze ręce. Można się jednak spodziewać, że w najbliższym czasie poznamy więcej szczegółów.

Warto wspomnieć, że ostatnią pełnoprawną odsłoną cyklu jest wydany w 2011 roku Postal III. Tytuł został oceniony bardzo słabo – średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 24%. Dodatkowo w 2016 roku otrzymaliśmy Postal: Redux, czyli odświeżoną wersję pierwszej części serii.