Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Techland Press Release 5 grudnia 2014, 20:07

Symulator Farmy 2015 - dziś premiera

Gra jest już na półkach sklepowych, dostępna w dwóch wersjach. Poza wydaniem standardowym, miłośnicy serii mogą nabyć Edycję Premium, która poza dodatkami kolekcjonerskimi (plakat i naklejki) dokłada bonusową grę: Mechanik Maszyn Rolniczych 2015.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

 Symulator Farmy 2015 - dziś premiera - ilustracja #1

Dziś premiera Symulatora Farmy 2015 – najbardziej uznanej w Polsce marki gier o tematyce rolnej. Najnowsza edycja, obok zarządzania całym gospodarstwem, hodowli i handlu żywym inwentarzem, wprowadza do rozgrywki bardzo atrakcyjną nowość – sadownictwo. Ta nowość w serii pozwala nam sadzić drzewka owocowe, pielęgnować je poprzez podcinanie, nawożenie i szczepienie, by ostatecznie dokonywać zbiorów za pomocą specjalnych maszyn.

Gra jest już na półkach sklepowych, dostępna w dwóch wersjach. Poza wydaniem standardowym, miłośnicy serii mogą nabyć Edycję Premium, która poza dodatkami kolekcjonerskimi (plakat i naklejki) dokłada bonusową grę: Mechanik Maszyn Rolniczych 2015. Trzy warsztaty, siedem typów maszyn wymagających sprawnej ręki mechanika, a także ponad 70 zleceń na naprawy – wszystko to czeka na nas w dodatkowej grze, idealnie współgrającej z tematyką prowadzenia własnego gospodarstwa rolnego.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Symulator Farmy 2015

Symulator Farmy 2015