Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 listopada 2022, 10:58

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Nowy zwiastun filmu Super Mario Bros. prezentuje Księżniczkę Peach i Donkey Konga

Do sieci trafił nowy zwiastun nadchodzącego filmu Super Mario Bros. Zobacz, jak wąsaty hydraulik dostaje tęgie lanie od Donkey Konga.

Źródło fot. YouTube, Illumination, 2022
i

Wąsatego hydraulika o imieniu Mario raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Kultowa postać, stworzona przez firmę Nintendo, zadebiutowała w 1983 roku za sprawą gry Super Mario. Od tamtego czasu nasz sympatyczny bohater stał się jednym z symboli współczesnej popkultury. W związku z tym, dzięki współpracy Nintendo z wytwórnią Illumination, w przyszłym roku kinami zawładnie animacja Super Mario Bros. Movie.

Nim jednak dojdzie do premiery widowiska, twórcy udostępnili w sieci najnowszy zwiastun filmu. Na poniższym materiale zobaczycie nie tylko głównego bohatera, któremu głosu użyczył Chris Pratt, ale również Księżniczkę Peach i Donkey Konga.

Póki co fabuła obrazu trzymana jest w tajemnicy, ale można spodziewać się, że – podobnie jak w przypadku gier – Mario ruszy na pomoc swojej ukochanej, którą będzie musiał ratować z rąk bezwzględnego Bowsera.

Na oficjalnym Twitterze Super Mario Bros. Movie, pojawiły się plakaty prezentujące kluczowe postacie animacji. Poniżej możecie zobaczyć kilka z nich.

Nowy zwiastun filmu Super Mario Bros. prezentuje Księżniczkę Peach i Donkey Konga - ilustracja #1

Twitter, Mario Bros. Movie

Nowy zwiastun filmu Super Mario Bros. prezentuje Księżniczkę Peach i Donkey Konga - ilustracja #2

Twitter, Mario Bros. Movie

Nowy zwiastun filmu Super Mario Bros. prezentuje Księżniczkę Peach i Donkey Konga - ilustracja #3

Twitter, Mario Bros. Movie

Dodajmy, że oprócz Chrisa Pratta obsada Super Mario Bros. składa się m.in. z Charliego Daya (Luigi), Anyi Taylor-Joy (Księżniczka Peach), Jacka Blacka (Bowser), Keegana Michaela Key'a (Toad), Setha Rogena (Donkey Kong), Freda Armisena (Cranky Kong), Kevina Michaela Richardsona (Kamek), a także Sebastiana Maniscalco (Spike).

Warto pamiętać, że Super Mario Bros. zadebiutuje w kinach 7 kwietnia 2023 roku. Być może ustrzeże Was to przed pomyłką, która miała miejsce jakiś czas temu, gdy polscy widzowie ruszyli do kin na film Bros w nadziei, że zobaczą wspomnianą animację. Finalnie okazało się jednak, że wybrali się z pociechami na komedię romantyczną o parze gejów.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej

TWOIM ZDANIEM

Jak oceniasz nowy zwiastun filmu Super Mario Bros?

Super, chętnie wybiorę się do kina!
76,5%
Średni, ale rozważę kwietniowy seans
5,9%
Słabizna, zbezcześcili świętość!
17,6%
Zobacz inne ankiety