Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2021, 16:00

Guitar Hero - streamer zagrał na 100% utwór stworzony tak, żeby nie dało się go zagrać

Steamerowi znanemu jako CarnyJared jako pierwszemu na świecie udało się ukończyć bez błędu utwór Soulless 6 w grze Guitar Hero. Mowa o piosence, która powstała jako żart i przez dekadę była uznawana za niemożliwą do przejścia.

W SKRÓCIE:

  1. streamer CarnyJared jako pierwszy na świecie osiągnął wynik 100% w utworze Soulless 6 w grze Guitar Hero;
  2. internauta próbował to zrobić od ośmiu miesięcy;
  3. wspomniana piosenka była żartem primaaprilisowym i dotychczas uznawano, że przejście przez nią bez błędu jest niemożliwe.

Streamer tworzący treści poświęcone cyklowi Guitar Hero – CarnyJared – opublikował film, w którym jako pierwszy użytkownik na świecie osiąga wynik 100% w piosence Soulless 6. Jest to wyczyn, który od dekady był uznawany za niemożliwy (utwór tak naprawdę był żartem primaaprilisowym). Jak się okazuje – niesłusznie. Cały materiał możecie zobaczyć poniżej.

Trzeba przyznać, że umiejętności gracza są bardzo imponujące. Warto też docenić poświęcenie – CarnyJared próbował „wymaksować” wspomnianą piosenkę od sierpnia zeszłego roku. Mówimy więc o blisko ośmiu miesiącach wysiłków. Reakcja streamera na końcu filmu mówi wszystko – w chwili zakończenia utworu jest równie zszokowany, jak szalejący na czacie widzowie.

Guitar Hero to cykl gier muzycznych, które istnieje od 2005 roku. Najnowsza odsłona – Guitar Hero Live – ukazała się w 2015 r. na PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksie 360, Xboksie One, WiiU oraz urządzeniach z systemem iOS.

  1. Guitar Hero – strona oficjalna