Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 czerwca 2022, 09:27

autor: Patryk Michaś

Stranger Things 4 ze zwiastunem 2. części: „Nie możesz już tego zatrzymać”

W sieci udostępniono zapowiedź drugiej części Stranger Things 4. 1 lipca pojawi się zagrożenie, którego nawet Jedenastka ma nie być w stanie zatrzymać.

Źródło: Netflix / materiały promocyjne

Netflix opublikował zwiastun nadchodzącej drugiej części czwartego sezonu Stranger Things. Młodzi bohaterowie z Hawkins ponownie będą musieli poradzić sobie ze złem, którego Jedenastka „nie może już zatrzymać”.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Dla przypomnienia, drugi rozdział zadebiutuje 1 lipca 2022 roku. Do obejrzenia otrzymamy dwa finałowe odcinki, pierwszy będzie trwał 1h 25m, a drugi aż 2h 30m. Stranger Things to oczko w głowie Netflixa. Ciekawe czy kontynuacji uda się pobić rekord, o którym niedawno pisaliśmy.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.