Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 kwietnia 2021, 14:50

autor: AlexB

Nadchodzi wyprzedaż gier z otwartym światem na Steam

Firma Valve ogłosiła, że w dniach 27-31 maja na Steamie odbędzie się wyprzedaż zatytułowana Otwarty świat (ang. Open World). W jej ramach nie tylko będzie można zakupić różne tytuły dające sporą swobodę eksploracji z atrakcyjnymi rabatami, ale również obejrzeć różne streamy prezentujące je w akcji.

Otwarty świat – gry mogące pochwalić się tą cechą mają zarówno swoich zagorzałych przeciwników, jak i sympatyków oraz wiernych fanów. Ta druga grupa odbiorców już niedługo otrzyma swoje małe święto. W czwartek 27 maja o godzinie 19:00 czasu polskiego na platformie Steam wystartuje bowiem wyprzedaż zatytułowana po prostu Otwarty świat. Potrwa ona do poniedziałku 31 maja, również do godziny 19:00 czasu polskiego.

Podczas tej wyprzedaży będzie można rzecz jasna zakupić na Steamie różne gry oznaczone tagami Otwarty świat lub Survivalowe w otwartym świecie z atrakcyjnymi rabatami. To jednak nie wszystko. W ramach całego wydarzenia niektórzy twórcy, jeśli wyrażą taką chęć i wyślą odpowiednie zgłoszenie, otrzymają szansę zaprezentowania swoich produkcji podczas transmisji na żywo. Wszelkie szczegóły na ten temat znajdziecie w tym komunikacie.

Nadchodzi wyprzedaż gier z otwartym światem na Steam - ilustracja #1
Wiedźmin 3: Dziki Gon należy do najpopularniejszych gier z otwartym światem.

Jeśli jednak już teraz chcielibyście zakupić jakąś grę w promocji na Steamie, to możecie skorzystać z którejś z dostępnych ofert specjalnych. Przecenione zostały takie tytuły, jak Dead by Daylight, Football Manager 2021, Heavy Rain, Sherlock Holmes: The Devil's Daughter czy Spyro Reignited Trilogy.

  1. Główna strona platformy Steam