Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2022, 17:45

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 9 grudnia 2022 roku

Prezentujemy Wam gry, które możecie obecnie odebrać bezpłatnie lub przetestować. Wśród nich znajdziecie m.in. Paragon: The Overprime, Saints Row IV: Re-Elected i Chivalry 2 (darmowy weekend).

Źródło fot. Deep Silver
i

Przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo przetestować lub na stałe przypisać do swoich kont.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Steam

Paragon: The Overprime – darmowa gra

Paragon: The Overprime to powstała na bazie porzuconego projektu studia Epic Games MOBA w konwencji strzelanki TPP, w której trafimy na planetę Prime. Miejsce to przyciąga najemników chcących zrealizować swoje cele. Rozgrywka opiera się na sieciowych starciach pięcioosobowych zespołów, z których każdy stara się pokonać przeciwnika. Projekt znajduje się we wczesnym dostępie i działa w modelu free-to-play.

Paragon: The Overprime na Steamie

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 9 grudnia 2022 roku - ilustracja #1
Źródło: Netmarble.

Maurice: In The Predator's Nest – darmowa gra

Maurice: In The Predator's Nest to asymetryczny sieciowy horror, który w swoich założeniach przypomina Dead by Daylight. Podczas zabawy grupa osób wciela się w rolę ocalałych. Ich zadaniem jest wykonanie odpowiednich czynności i ucieczka z miejsca akcji. Jedna osoba kontroluje natomiast oprawcę, który musi wyeliminować swoje ofiary.

Maurice: In The Predator's Nest na Steamie

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 9 grudnia 2022 roku - ilustracja #2
Źródło: Lucas Cavataio.

Epic Games Store

Saints Row IV: Re-Elected – do odebrania za darmo

Saints Row IV: Re-Elected to odświeżona wersja czwartej części serii humorystycznych gier akcji TPP z otwartym światem. Produkcja jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniej części cyklu. Przywódca tytułowego gangu zostaje prezydentem USA, a pełniąc tę funkcję, musi zmierzyć się inwazją kosmitów. Produkcję można odebrać za darmo do 15 grudnia do godziny 17:00 naszego czasu.

Saints Row IV: Re-Elected w Epic Games Store

Wildcat Gun Machine – do odebrania za darmo

Wildcat Gun Machine to tytuł z pogranicza bullet hell shooterów i dungeon crawlerów. Wcielamy się w kobietę, która udaje się do podziemnej krainy opanowanej przez mechy kontrolowane przez demoniczne bóstwa. Produkcję można odebrać za darmo do 15 grudnia do godziny 17:00 naszego czasu.

Wildcat Gun Machine w Epic Games Store

Darmowe weekendy

  1. Chivalry 2
  2. Crossfire: Legion
  3. theHunter: Call of the Wild

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej