Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 maja 2022, 14:53

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 6 maja 2022 roku

Prezentujemy Wam darmowe gry, które możecie obecnie odebrać. Wśród nich znajdziecie Poppy Playtime Chapter 1, Terraforming Mars i Jaded.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo na stałe przypisać do swoich kont. W przeglądzie nie zabrakło również, bezpłatnych tytułów niezależnych prosto z itch.io oraz gier free to play.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Epic Games Store

Terraforming Mars – do odebrania za darmo

Terraforming Mars to gra strategiczna będąca adaptacją popularnej planszówki o tym samym tytule. Akcja tytułu toczy się w roku 2400. Celem zabawy jest stworzenie z Marsa miejsca nadającego się do zamieszania. Tytuł można odebrać do 12 maja do godziny 17:00 czasu polskiego.

Terraforming Mars w Epic Games Store

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 6 maja 2022 roku - ilustracja #1

Steam

Poppy Playtime Chapter 1 – darmowa gra

Wczoraj na rynku zadebiutował Chapter 2 do horroru Poppy Playtime. Natomiast pierwszy rozdział historii przestał być płatny i możecie go wypróbować za darmo. Podczas przygody trafiamy do opuszczonej fabryki zabawek firmy Playtime Co. Miejsce to skrywa mroczną tajemnicę – przed laty cała załoga kompleksu przepadła bez wieści. Naszym zadaniem jest odkrycie, co dokładnie się wydarzyło.

Poppy Playtime na Steam

Retail Royale – darmowa gra

Retail Royale to kolejna z wielu produkcji battle royale. Założenia rozgrywki są więc proste – musimy pokonać innych graczy. W tym przypadku trafiamy do sklepu meblowego, gdzie każdy dostępny przedmiot może posłużyć za broń.

Retail Royale na Steam

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 6 maja 2022 roku - ilustracja #2

Jaded – darmowa gra

Jaded to dynamiczna platformówka. W czasie przygody eksplorujemy różnorodne tereny (w tym lasy i jaskinie wulkaniczne) i walczymy z napotkanymi przeciwnikami.

Jaded na Steam

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 6 maja 2022 roku - ilustracja #3

Itch.io

W tym punkcie chciałabym skierować Waszą uwagę na kilka niewielkich niezależnych produkcji, które możecie bezpłatnie znaleźć na itch.io.

  1. Fear the Spotlight – to właściwie wersja demo horroru, który jeszcze w tym roku ma trafić na Steam. Podczas przygody trafiamy do opuszczonego skrzydła szkoły, by odkryć tajemnicę stojącą za wypadkiem, jaki miał tam miejsce przed laty.
  2. Lightbringer – gra logiczna, w której poruszamy się w ciemności. Możemy oświetlić sobie drogę tylko na chwilę. Liczba klaśnięć jest jednak ograniczona. Całość opiera się na balansie między obserwowaniem ścieżek w świetle, a poruszaniem się w ciemności.

Długożyjące gry free-to-play

  1. Call of War – to strategia, w której naszym zadaniem jest pokierowanie wybranym państwem do zwycięstwa w II wojnie światowej.
  2. Seafight – gra MMO, w której wcielamy się w piratów, żeglujemy po świecie w poszukiwaniu skarbów i walczymy z innymi użytkownikami.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.