Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 grudnia 2022, 17:03

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 30 grudnia 2022 roku

Prezentujemy Wam gry, które możecie obecnie odebrać bezpłatnie lub przetestować. Wśród nich znajdziecie m.in. Those Who Crawl, Dishonored: Definitive Edition i Daymare: 1998.

Źródło fot. Arkane Studios
i

Przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo przetestować lub na stałe przypisać do swoich kont.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Steam

Those Who Crawl – darmowa gra

Those Who Crawl to survival horror, który przenosi nas do tajemniczych jaskiń zamieszkanych przez potwory. Naszym zadaniem jest przetrwanie w tym nieprzyjaznym środowisku. W tym celu musimy czołgać się przez wąskie korytarze.

Those Who Crawl na Steamie

Gaze Into Fate – darmowa gra

Gaze Into Fate to narracyjna przygodówka. Podczas przygody rozwiązujemy zagadki oraz poszukujemy własnego miejsca w ogarniętym wojną świecie.

Gaze Into Fate na Steamie

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 30 grudnia 2022 roku - ilustracja #1
Źródło: IKOUYO

Epic Games Store

Dishonored: Definitive Edition – do odebrania za darmo

Dishonored: Definitive Edition to kompletne wydanie popularnej skradanki. Gra przenosi nas do świata łączącego elementy XIX-wiecznej estetyki oraz steampunka. Podczas zabawy wcielamy się w Corvo – byłego ochroniarza cesarzowej. W pewnym momencie został posądzony o morderstwo pracodawczyni. Protagonista podejmuje więc zemstę na osobach, które go wrobiły. Produkcję można odebrać za darmo do 5 stycznia do godziny 17:00 naszego czasu.

Dishonored: Definitive Edition w Epic Games Store

GOG.com

Daymare: 1998 – do odebrania za darmo

Daymare: 1998 to przygodowa gra akcji typu survival horror, w której trafimy do miasta opanowanego przez potwory. Całą historię poznajemy z perspektywy kilku postaci – w tym żołnierza sił specjalnych, którego rodzina została uwięziona w metropolii. Cała rozgrywka opiera się na eksplorowaniu kolejnych lokacji, rozwiązywaniu zagadek i walce z przeciwnikami. Produkcję można odebrać za darmo do 2 stycznia do godziny 15:00 naszego czasu.

Daymare: 1998 na GOG.com

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej