Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2022, 17:46

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 2 grudnia 2022 roku

Prezentujemy Wam gry, które możecie obecnie odebrać bezpłatnie lub przetestować. Wśród nich znajdziecie m.in. Avani, Fort Triumph i Battlefield 2042 (darmowy weekend).

Źródło fot. EA
i

Przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo przetestować lub na stałe przypisać do swoich kont.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Steam

Avani – darmowa gra

Avani to dwuwymiarowa przygodowa gra akcji w rzucie izometrycznym. Wcielamy się w tytułowego zwierzaka – pewnego dnia natrafia on w lesie na miecz, w którym zamknięta jest potężna istota. Protagonista przypadkowo łamie pieczęć i uwalnia czyhające w przedmiocie zło. Naszym celem jest powtrzymanie rozprzestrzeniającego się mroku.

Avani na Steamie

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 2 grudnia 2022 roku - ilustracja #1
Źródło: DigiPen Institute of Technology.

Ranger Danger – darmowa gra

Ranger Danger to horror nastawiony na eksplorację. W grze wcielamy się w postać strażnika leśnego w Parku Narodowym Mountain View. Pewnego wieczoru w miejscu tym ginie grupa osób. Protagonista szybko odkrywa, że za porwania odpowiada mroczna istota.

Ranger Danger na Steamie

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 2 grudnia 2022 roku - ilustracja #2
Źródło: Reid Annin.

Ascend: Reborn – darmowa gra

Ascend: Reborn to właściwie reedycja sieciowej gry RPG akcji Ascend: Hand of Kul wydana w modelu free-to-play. Fabuła rozgrywa się w tytułowym pełnym magii świecie Ascend. Miejsce to ogarnął chaos po tym, jak wypełniło się proroctwo o zagładzie Tytanów. Ich miejsce zajęła trójka bogów – Bogini Ciemności, Bóg Światła oraz Pan Pustki – kłócących się o to, kto jest prawowitym władcą krainy.

Ascend: Reborn na Steamie

Epic Games Store

Fort Triumph – do odebrania za darmo

Fort Triumph stanowi połączenie strategii i turowego RPG. Akcja tytułu osadzona została w pełnym zagrożeń magicznym świecie. Podczas zabawy wcielamy się w stworzonego przez siebie bohatera, przemierzamy krainę i stajemy do walki z napotkanymi przeciwnikami. Stopniowo werbujemy również kolejne postacie, które towarzyszą nam w wędrówce. Produkcję można odebrać za darmo do 7 grudnia do godziny 17:00 naszego czasu.

Fort Triumph w Epic Games Store

Darmowe weekendy

  1. Battlefield 2042
  2. Hell Let Loose
  3. Secret Neighbor
  4. Tom Clancy's Rainbow Six Siege
  5. Witch It

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej