Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 sierpnia 2022, 18:25

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 12 sierpnia 2022 roku

Prezentujemy Wam darmowe gry, które możecie obecnie odebrać lub przetestować. Wśród nich znajdziecie Cook, Serve, Delicious! 3?!, Tower of Fantasy i Lost Light.

Przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo na stałe przypisać do swoich kont. W przeglądzie nie zabrakło również gier free-to-play.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Steam

Breeze – darmowa gra

Breeze to klasyczna przygodówka point-and-click. Akcja tytułu kręci się wokół tajemniczej wioski Ereb, która według legend pochłania wszystko co do niej trafi. My wcielamy się w rolę detektywa próbującego rozwikłać tajemnicę tego miejsca.

Breeze na Steamie

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 12 sierpnia 2022 roku - ilustracja #1

Lost Light – darmowa gra

Lost Light to sieciowy TPS utrzymany w klimatach postapokaliptycznych. Podczas zabawy trafiamy do zniszczonego obszaru i musimy przedostać się do punktu ewakuacyjnego. Produkcja kładzie nacisk na realizm zachowania broni.

Lost Light na Steamie

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 12 sierpnia 2022 roku - ilustracja #2

Epic Games Store

Cook, Serve, Delicious! 3?! – do odebrania za darmo

Cook, Serve, Delicious! 3?! przenosi nas do zniszczonych przez globalny konflikt Stanów Zjednoczonych. W grze wcielamy się we właściciela foodtrucka i przemierzamy kraj. W tym czasie przygotowujemy rozmaite dania i realizujemy zamówienia składane przez klientów. Całość wymaga refleksu, ponieważ do wykonywania czynności należy wciskać określone przyciski. Tytuł można odebrać do 18 sierpnia 2022 roku do godziny 17:00 czasu polskiego.

Cook, Serve, Delicious! 3?! w Epic Games Store

Inne

Tower of Fantasy – darmowa gra

Tower of Fantasy to MMORPG, którego akcja osadzona została w świecie łączącym elementy fantasy i science fiction. Tytuł kładzie duży nacisk na dynamikę walki i eksplorację planety Aida. Aby pobrać tytuł należy kliknąć w poniższy przycisk i wybrać opcję „download”

Tower of Fantasy

Długożyjące gry free-to-play

Seafight

Seafight to MMO o piratach, które łączy w sobie elementy gier zręcznościowych i ekonomicznych. Tytuł pozwala zapanować nad morzami – w tym celu musicie niszczyć wrogie statki, walczyć z potworami i zdobywać skarby.

Tutaj zagrasz w Seafight

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 12 sierpnia 2022 roku - ilustracja #3

Enlisted

Enlisted to sieciowa strzelanka osadzona w realiach II wojny światowej, kładąca duży nacisk na dynamikę i realizm starć. Wszystkie typy broni znajdujące się w grze zostały odwzorowane w najdrobniejszych szczegółach. Dodatkowo na polu walki trafiamy również na maszyny lądowe oraz samoloty.

Tutaj zagrasz w Enlisted

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 12 sierpnia 2022 roku - ilustracja #4

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej