Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lipca 2019, 10:22

StarCraft przemieniony w kreskówkę. Płatny mod StarCraft Cartooned już dostępny

Nowy mod graficzny od Blizzarda i CarBot Animations do StarCraft: Remastered jest już w sprzedaży. Nakładka zmienia grafikę całej gry w kreskówkę rodem z serialu CarBota – StarCrafts.

Nowa, urocza grafika sprawi, że rodzice pozwolą Wam grać do 19:00 / Źródło: CarBot Animations - StarCraft przemieniony w kreskówkę. Płatny mod StarCraft Cartooned już dostępny - wiadomość - 2019-07-10
Nowa, urocza grafika sprawi, że rodzice pozwolą Wam grać do 19:00 / Źródło: CarBot Animations

StarCraft: Cartooned to wynik oficjalnej współpracy Blizzarda z twórcą i animatorem popularnych kreskówkowych mikroseriali publikowanych w serwisie YouTube – Jonathanem Burtonem z CarBot Animations. Autor moda zapowiedział go na swoim kanale 20 czerwca, a dziś możecie go już mieć na własność. Zmienia grafikę całej (całej!) gry StarCraft: Remastered i kosztuje 9,99 euro.

Prace nad nakładką trwały 2 lata. Już teraz wiemy, że podobnego ulepszenia do drugiej części gry nie będzie – Burton przyznał, że zajęłoby to zbyt dużo czasu ze względu na trudność w dostosowaniu zmian do grafiki trójwymiarowej. To nie pierwsza modyfikacja CarBota do gry Blizzarda. 2 lata temu, dzięki crowdfundingowi (zebrano 100 tysięcy dolarów) studio wypuściło moda do trybu Arcade w StarCraft II.

A tu sprawdzicie, czego mniej więcej można się spodziewać po zainstalowaniu nakładki: