Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 marca 2013, 14:19

Starcraft II: Heart of the Swarm - porównanie ustawień graficznych i komentarz redakcji dotyczący premiery gry

Zapraszamy do obejrzenia filmiku prezentującego różnicę w wyglądzie gry Starcraft II: Heart of the Swarm na minimalnych i maksymalnych ustawieniach graficznych. Na deser zaś komentarz redakcji dotyczący premiery nowego rozdziału w jednym z najpopularniejszych uniwersów.

Wczorajsza premiera Starcraft II: Heart of the Swarm przyniosła nam nowy rozdział w historii Jima Raynora i Kerrigan, a my jak zwykle w przypadku waznych tytułów, postanowiliśmy przyjrzeć się róznicom w oprawie graficznej gry na maksymalnych i minimalnych ustawieniach. Uważajcie, bo w filmiku mogą pojawić się pewne spoilery.

Starcraft: Heart of the Swarm - porównanie ustawień graficznych i komentarz redakcji dotyczący premiery gry - ilustracja #1

Wszystkie różnice widać jak na dłoni już na pierwszy rzut oka. Pomiędzy minimalnymi a maksymalnymi ustawieniami zieje prawdziwa przepaść, co szczególnie widoczne jest w jednej z początkowych cut-scenek. Ale także we właściwej rozgrywce poziom jakości tekstur i oświetlenia jest nie do przeoczenia.

Porównanie ustawień graficznych w grze Starcraft: Heart of the Swarm - wersja HD.

Starcraft: Heart of the Swarm - porównanie ustawień graficznych i komentarz redakcji dotyczący premiery gry - ilustracja #3

Konfiguracja komputera testowego

Procesor

AMD FX-8350

Płyta główna

AM3+ z chipsetem AMD 990FX

Karta graficzna

AMD Radeon HD 7950 3GB GDDR5

Pamięć RAM

4GB

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

StarCraft II: Heart of the Swarm

StarCraft II: Heart of the Swarm