Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 kwietnia 2012, 13:47

autor: Hed

Star Wars: The Old Republic otrzymał drugą dużą aktualizację (1.2) [news zaktualizowany]

Fani Star Wars: The Old Republic otrzymali drugą dużą aktualizację do gry, która przynosi rozbudowany system Legacy oraz nową operację i Flashpoint. Niestety, studio BioWare musiało odłożyć niektóre dodatki na później.

Star Wars: The Old Republic otrzymał drugą dużą aktualizację (1.2) [news zaktualizowany] - ilustracja #1

Firma BioWare wypuściła drugą dużą aktualizację do gry Star Wars: The Old Republic. Produkcja w wersji 1.2 wzbogaciła się o system Legacy, który pozwala utworzyć „rodzinę” herosów. Łącząc bohaterów w drzewie rodzinnym odblokujemy unikalne umiejętności oraz niedostępne wcześniej kombinacje postaci (do tej pory niektóre klasy były przypisane do konkretnych ras). Studio planuje dalsze rozwinięcia pomysłu – np. o możliwość modyfikowania statków.

Oprócz systemu Legacy, Star Wars: The Old Republic otrzymał dwie nowe okazje do zebrania grupy graczy. Pierwsza z nich to operacja Explosive Conflict, rozgrywająca się na planecie Denova. Drugim dodatkiem jest Flashpoint o nazwie The Lost Island, będący kontynuacją Kaon Under Siege, wydarzeń pokazanych w patchu 1.1. Tym razem zostaniemy wysłani na niewielką wyspę na planecie Ord Mantell, aby dopaść osobę, która uwolniła mordercze Rakghoule.

Powyższe elementy to tylko najważniejsze dodatki do gry, bo BioWare wprowadziło też wiele mniejszych usprawnień i zmian, o których informacje pojawiały się w ostatnich tygodniach. Nie udało się zrealizować wszystkich planów na czas – z aktualizacji odpadły rankingowe rozgrywki PvP na mapach typu Warzones (autorzy stwierdzili, że potrzebują więcej czasu na dopracowanie tego elementu). Patch 1.2 zawiera za to nową arenę - Novare Coast.

Star Wars: The Old Republic zadebiutował w grudniu ubiegłego roku i zebrał bardzo wysokie oceny w recenzjach. Produkcja podobno cieszy się dużym zainteresowaniem graczy, nawet mimo tego, że korzysta z abonamentu, czyli systemu finansowego, od którego odchodzi wielu deweloperów. Osoby, które nie miały okazji zagrać w dzieło studia BioWare, powinny wypatrywać informacji o darmowych weekendach lub poszukać znajomego fana gry i poprosić o kod do wersji trial.

  1. Oficjalna strona Star Wars: The Old Republic

Aktualizacja: Studio BioWare i firma Electronic Arts przygotowały niespodziankę dla fanów Star Wars: The Old Republic. W ramach podziękowania za wspieranie produkcji, wszyscy aktywni subskrybenci z postaciami na 50 poziomach otrzymali za darmo 30 dni czasu gry (level musiał być wbity do 12 kwietnia). Ponadto, osoby, które mają nieaktywne konta a kiedyś opłacały abonament, mogą wrócić do zabawy za darmo i pograć bez wznawiania abonamentu od dzisiaj do 20 kwietnia. Szczegóły znajdziecie tutaj.