Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 lutego 2021, 14:11

Fani The Mandalorian chcą, by Ginę Carano zastąpiła gwiazda Xeny

Kto zastąpi Ginę Carano w serialu The: Mandalorian? Fani mają już swoje faworytki do zastąpienia zwolnionej aktorki w roli Cary Dune: Lucy Lawless (Xena: Wojownicza księżniczka) oraz Lanę Parrillę (Dawno, dawno temu).

Ostatni kontrowersyjny wpis Giny Carano okazał się brzemienny w skutkach dla aktorki. Nasuwa się jednak pytanie: kto zastąpi ją w roli ukochanej przez fanów Gwiezdnych wojen Cary Dune? Widzowie mają już swoją faworytę. W mediach społecznościowych pojawiły się propozycje, by Gina Carano została zastąpiona w trzecim sezonie serialu The Mandalorian przez Lucy Lawless.

Pomysł z obsadzeniem aktorki znanej choćby z Xeny: Wojowniczej księżniczki rzucili m.in. prowadzący podcastu Severed Sons we wpisie na Twitterze, który w chwili pisania tego tekstu polubiono blisko 25 tysięcy razy. Trend szybko podchwycili inni internauci, niejako przeciwstawiając się fanom Carano, nawołujących do zaprzestania oglądania serii po zwolnieniu ich ulubienicy przez LucasFilm. Inni proponują, by Carę Dune zagrała Lana Parrilla (Dawno, dawno temu) i nawet rozpoczęli petycję w serwisie Change.org. Widzowie wskazują na podobny wygląd i dotychczasowe role obu aktorek, dzięki czemu mogłyby one zastąpić Ginę Carano.

Jak na razie przedstawiciele Disneya słowem nie wspomnieli o tym, kto wcieli się w Carę Dune w kolejnym sezonie The Mandalorian. Wątpliwe jednak, by producenci serialu zdecydowali się po cichu usunąć bohaterkę z kolejnych odcinków. Fakt, iż – jak podaje czasopismo The Hollywood Reporter – rzekomo rozważano stworzenie pobocznej serii z Dune w roli głównej, pokazuje, że wytwórnia zdaje sobie sprawę z niemałej popularności tej postaci. Zdjęcia do trzeciego sezonu mają rozpocząć się w kwietniu, tak więc nie pozostało wiele czasu na zaangażowanie nowej aktorki.