Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2015, 14:30

autor: Draug

Star Wars: Battlefront – zobacz krótki gameplay z wersji PC

Firma Electronic Arts opublikowała w imieniu studia DICE krótki zapis rozgrywki z pecetowej wersji gry Star Wars: Battlefront. Gameplay pozwala zobaczyć tryb Survival na Tatooine.

Star Wars: Battlefront w skrócie:
  • Producent: DICE (seria Battlefield)
  • Wydawca: Electronic Arts
  • Gatunek: strzelanka sieciowa (FPP/TPP) w realiach Gwiezdnych Wojen
  • Platformy sprzętowe: PC, XOne, PS4
  • Termin premiery (świat): 17 listopada 2015

Na niedawnych targach E3 pokazywano Star Wars: Battlefront w wersji na konsolę PlayStation 4 i zapewne niejeden widz zastanawiał się, jak ta sieciowa strzelanka będzie wyglądała na pecetach. Studio DICE i firma Electronic Arts postanowiły wyjść naprzeciw tym rozważaniom, publikując zapis rozgrywki z omawianej produkcji odpalonej na komputerze osobistym (film widoczny jest powyżej). Niestety, nie nastawiajcie się na długi seans – gameplay trwa raptem 30 sekund. Przedstawiono na nim tryb Survival, który polega na odpieraniu kolejnych fal szturmowców Imperium, i mapę na Tatooine. Konfiguracja ta pokrywa się z drugim nagraniem, jakie pokazano na E3, więc możecie sobie porównać grafikę na pececie i PlayStation 4, korzystając z podobnego „materiału badawczego” (ów wcześniejszy gameplay zamieściłem poniżej).

Na koniec przypominam, że Star Wars: Battlefront ma zadebiutować 17 listopada, przy czym do Polski dotrze z dwudniowym opóźnieniem. Oprócz PC i PS4, docelową platformą sprzętową tego tytułu jest również konsola Xbox One.